ЎФФда ўтказилган бугунги йиғилишда жамоаларнинг Ўзбекистон чемпионати ва кубоги баҳслари учун топширадиган “заявка” муддатлари ҳам эълон қилинди.
Киритилди: 20:40, 17.12.2014. Ўқилди: 3313 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шу кунларда бошқа футболчилар билан ҳам шартнома муддатларини узайтирилиши кутилмоқда.
Киритилди: 18:53, 16.12.2014. Ўқилди: 3525 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Тажрибали ҳужумчи Александр Гейнрих мавсум якунланганидан сўнг "Локомотив"ни тарк этмоқчи эди.
Киритилди: 17:22, 16.12.2014. Ўқилди: 6772 марта. Фикрлар сони: 14 та.
"Бухоро" жамоаси ҳам кеча, 15 декабрда янги мавсумга тайёргарликни бошлаб юборди.
Киритилди: 16:40, 16.12.2014. Ўқилди: 3194 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жамоанинг навбатдаги мавсумга тайёргарлик режасига кўра "Олмалиқ" дастлабки икки йиғинни ўз майдонида олиб боради.
Киритилди: 16:35, 16.12.2014. Ўқилди: 3289 марта. Фикрлар сони: 3 та.
2008 йилдан буён "Олмалиқ" жамоасида дарвозабонлар мураббийи сифатида фаолият юритган Пётр Гизимчук 2015 йилги мавсумни бошқа жамоада бошлайди.
Киритилди: 16:24, 16.12.2014. Ўқилди: 4271 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Якшанба куни биринчи йиғинни бошлаган "Пахтакор" хорижда иккита ўқув-машғулот йиғинида иштирок этади.
Киритилди: 16:21, 16.12.2014. Ўқилди: 3671 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Янги мавсумга тайёргарлик жараёни бошланган бир вақтда футболчиларнинг клуб алмаштиришлари ҳам бошланиб кетди.
Киритилди: 14:41, 16.12.2014. Ўқилди: 3917 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Аввал хабар берганимиздек, "Оқ-тепа" клуби янги мавсумга 20 декабрдан тайёргарликни бошлаши лозим эди.
Киритилди: 22:49, 15.12.2014. Ўқилди: 2977 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Сўғдиёна" бош мураббийи Даврон Файзиев жамоани тарк этгани ҳақидаги миш-мишлар ўз исботини топмади. Бунга клуб расмий сайти ойдинлик киритади.
Киритилди: 22:26, 15.12.2014. Ўқилди: 4166 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Украиналик таниқли мутахассис Анатолий Демьяненко хориж нашрларидан бирига берган интервьюси давомида Ўзбекистондаги фаолиятини ҳам эсга олди.
Киритилди: 20:57, 15.12.2014. Ўқилди: 6535 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 2015 йилги мавсумга қаратилган тайёргарлигини бошлади.
Киритилди: 19:49, 15.12.2014. Ўқилди: 3626 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон XXIII миллий чемпионатини Навоийнинг “Қизилқум” футболчилари ўн биринчи поғонада якунлади. Бу натижа эса на футбол клуби раҳбариятини, на жамоа аъзоларини ва на мухлисларни қониқтиргани йўқ.
Киритилди: 17:52, 15.12.2014. Ўқилди: 4456 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Кўплаб мутахассислар 2014 йил мавсуми «Бухоро» учун омадли бўлишини башорат қилишганди.
Киритилди: 17:45, 15.12.2014. Ўқилди: 4085 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Пахтакор” жамоасида фаолият кўрсатаётган илмий услубий гуруҳнинг ҳам жамоа ғалабаларига қўшган ҳиссаси катта.
Киритилди: 17:40, 15.12.2014. Ўқилди: 4840 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Жамоамиз бугундан янги мавсумга тайёргарликни бошлаб юборди, дея хабар беради "Пахтакор" клуби расмий сайти.
Киритилди: 13:04, 15.12.2014. Ўқилди: 4089 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Самвел Бабаян бошчилигидаги Тошкентнинг “Пахтакор” жамоаси бугундан янги мавсумга тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 15:58, 14.12.2014. Ўқилди: 4401 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Лойиҳа доирасидаги дастлабки клуб - Бекободнинг “Металлург” жамоаси.
Киритилди: 18:27, 13.12.2014. Ўқилди: 8647 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Вадим Абрамов - янгиликлардан ҳеч қачон қўрқмайдиган мураббий.
Киритилди: 17:58, 13.12.2014. Ўқилди: 6388 марта. Фикрлар сони: 15 та.
"Навбаҳор" навбатдаги мавсумга тайёргарликни 15 декабрдан бошлаши ҳақида аввал хабар бергандик.
Киритилди: 17:17, 13.12.2014. Ўқилди: 3601 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўша пайт у 4 ёшда эди. Акалари бўш вақтлари уйлари яқинидаги «Спартак» (ҳозирги «Динамо») стадионига бориб тўп тепишарди.
Киритилди: 23:59, 12.12.2014. Ўқилди: 5737 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Оқ-тепа" жамоасининг янги бош мураббийи Элдор Сакаев 2015 йилги мавсум учун тайёргарлик режаси ишлаб чиқди.
Киритилди: 17:05, 12.12.2014. Ўқилди: 2792 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” ёшлар жамоаси ҳамда вилоят шарафини биринчи лигада ҳимоя қилаётган жамоалар сафида маҳаллий иқтидорли футболчиларни тўп суришини таъминлаш мақсадида 13-16 декабр кунлари Наманган шаҳрида мусобақа бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:59, 12.12.2014. Ўқилди: 3415 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Оқ-тепа” янги мавсумга янги бош мураббий билан кириб боради.
Киритилди: 16:45, 12.12.2014. Ўқилди: 3890 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоасига номзод футболчи саналувчи Азиз Ибрагимов 2014 йилги мавсумнинг иккинчи қисмини “Андижон” сафида ўтказди.
Киритилди: 14:32, 12.12.2014. Ўқилди: 5199 марта. Фикрлар сони: 4 та.