Муборакнинг "Машъал" жамоаси кеча навбатдаги назорат учрашувини ўтказди. Янгиер шаҳрида бўлиб ўтган учрашувда "Машъал"га Қозоғистоннинг "Ордабаси" клуби ёшлари рақиблик қилишди.
Киритилди: 09:48, 28.01.2013. Ўқилди: 3459 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсумга тайёргарлик ишларини олиб бораётган «Машъал» ўзининг навбатдаги йиғинини якунлади.
Киритилди: 11:24, 19.01.2013. Ўқилди: 3661 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Истеъдодли дарвозабон Санжар Қувватов учун ўтган мавсум муваффақиятсиз ўтди.
Киритилди: 11:19, 19.01.2013. Ўқилди: 4259 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Янги мавсумга Янгиерда тайёргарлик кўраётган Муборакнинг «Машъал» жамоаси олий лига вакили «Гулистон» билан иккита назорат баҳсида майдонга тушди.
Киритилди: 10:25, 16.01.2013. Ўқилди: 3956 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсумга Янгиерда тайёргарлик кўраётган Муборакнинг «Машъал» жамоаси 15 ва 17 январь кунлари иккита назорат баҳсида майдонга тушади. Бу ҳақда клуб катта мураббийи Мақсуд Ирисбаев маълум қилди.
Киритилди: 16:53, 12.01.2013. Ўқилди: 4419 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кейинги пайтларда сайтимиз мухлисларидан Муборакнинг "Машъал" жамоаси ҳақида жуда кам хабарлар бераётганимиз ҳақида эътирозлар бўлмоқда.
Киритилди: 17:46, 08.01.2013. Ўқилди: 3936 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ушбу мавсумда биринчи лигада тўп сурадиган «Машъал» тайёргарликнинг иккинчи босқичини бошлади. Катта мураббий Мақсуд Ирисбаевнинг айтишича, футболчилар январь ойининг охирига қадар Янгиерда машғулот ўтказишади.
Киритилди: 08:57, 06.01.2013. Ўқилди: 4289 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Янги йил байрами муносабати билан қисқа муддат танаффусга чиққан "Машъал" футболчилари бугундан (5 январь) яна машғулотларни бошлашади.
Киритилди: 08:46, 05.01.2013. Ўқилди: 3421 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўтган мавсум якунларига кўра, «Машъал»нинг биринчи лигага тушиб кетганидан хабарингиз бор. Энди «газчилар» янги мавсумда яна олий лигага қайтиш учун кураш олиб боришади.
Киритилди: 22:25, 02.01.2013. Ўқилди: 4081 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Машъал»нинг келажаги порлоқ дарвозабони Санжар Қувватов шу йил уйланади деб хабар бергандик. Аммо «Машъал» 1-лигага тушиб кетгач, тўй вақтинчалик кейинги йилга қолдирилди. Бу ҳақда Санжар билан гаплашганимизда тўйга бироз вақтли эканини ва ҳозирча бор эътиборини фақат футболга қаратаётганини айтиб ўтди.
Киритилди: 22:20, 30.12.2012. Ўқилди: 6092 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Бугун Ўзбекистон футбол федерацияси мажлислар залида йиғилиш бўлиб ўтганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 20:19, 25.12.2012. Ўқилди: 5090 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жорий мавсумни «Машъал»да дарвозабонлар мураббийи сифатида ўтказган Денис Иванков айни пайтда Тошкентда бўлиб турибди. У Россия фуқароси ҳисобланади ва яқинда маълум муддат уйида бўлиб қайтди.
Киритилди: 08:24, 25.12.2012. Ўқилди: 4272 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бу йилги мавсумда аутсайдерлар рўйхатидан жой олган Муборакнинг "Машъал" жамоаси 17 декабрь куни клуб базасида йиғилишади.
Киритилди: 14:47, 16.12.2012. Ўқилди: 3436 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кейинги пайтда Муборакнинг “Машъал” жамоасининг асосий дарвозабони Санжар Қувватовга “Нефтчи” жамоаси қизиқаётгани ёки бошқа гап-сўзлар бўлаётганидан хабарингиз бор. Биз шу ҳақда Санжарнинг ўзи билан қисқача суҳбат қилдик.
Киритилди: 18:40, 12.12.2012. Ўқилди: 4262 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Бир неча кун давом этган қисқа муддатли таътилдан сўнг «Машъал» футболчилари бугун Муборакда йиғилишади. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 12:44, 03.11.2012. Ўқилди: 3536 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айтиб ўтганимиздек, бугун Қибрайдаги стадионда «Машъал» ҳамда «Пахтакор» футболчилари ўзаро ўртоқлик учрашувида майдонга тушишди. Ўйинда муборакликлар 1:3 ҳисобида имкониятни бой беришди.
Киритилди: 22:14, 13.10.2012. Ўқилди: 4527 марта. Фикрлар сони: 17 та.
5 октябрь куни «Машъал» ўз майдонида «Динамо»ни қабул қилиб, рақиб устидан 2:0 ҳисобида ғалаба қозонганидан хабарингиз бор. Ўша ўйиндан сўнг йигитларга бироз муддат дам берилди.
Киритилди: 09:42, 12.10.2012. Ўқилди: 4057 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жорий мавсумдан «Машъал»да ишлаётган шифокор Алишер Абдураҳмонов ўз ишини сидқидилдан бажариб келмоқда. Яқинда у киши билан боғланганимизда футболчиларнинг ҳолати ҳақида сўзлаб берди.
Киритилди: 09:19, 12.10.2012. Ўқилди: 4335 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, 2-8 сентябрь кунлари Вьетнамда 1993 йилда туғилган футболчилардан иборат бўлган ёшлар ўртасида кичик турнир бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:11, 12.09.2012. Ўқилди: 4570 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Машъал» жамоаси олий лиганинг навбатдаги турини Тошкентда «Пахтакор»га қарши ўтказади. Айни пайтда муборакликлар Янгиерда ушбу белалашувга жиддий тайёргарлик кўришмоқда.
Киритилди: 17:52, 12.09.2012. Ўқилди: 4575 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча, 3 сентябрь куни «Машъал» ўз майдонида «Андижон»ни қабул қилиб 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Кеча шунингдек, мазкур ғалабага ҳисса қўшган Игорь Петкович билан Жамшид Ҳасанов ўз туғилган кунларини нишонлашди.
Киритилди: 11:57, 04.09.2012. Ўқилди: 4356 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун 1 сентябрь. Шу кунларда юртимиз бўйлаб Ўзбекистон республикаси Мустақиллигининг 21 йиллиги кенг нишонланмоқда. Аввало барча юртдошларимизни энг улуғ байрам билан табриклаймиз.
Киритилди: 13:28, 01.09.2012. Ўқилди: 4714 марта. Фикрлар сони: 6 та.
26 август куни бўлиб ўтган «Машъал» - «Локомотив» баҳсида муборакликлар ўз уйларида ютқазиб қўйишганидан сўнг клуб бош мураббийи Владимир Фомичев ўзини ёмон ҳис қила бошлади.
Киритилди: 10:08, 29.08.2012. Ўқилди: 4587 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Муборакда футбол ўйнайдиган фақат битта жамоа бор. У ҳам бўлса «Машъал». Биз бир гуруҳ қашқадарёлик мухлислар жонажон жамоамиз «Машъал»нинг шу йилги чемпионатда қайд этаётган қониқарсиз натижалари сабабли ушбу мақолани ёзишга мажбур бўляпмиз.
Киритилди: 10:05, 28.08.2012. Ўқилди: 5107 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўз вақтида миллий терма жамоамиз таркибида тўп суриб элга танилган Павел Соломин иккинчи даврани «Машъал» таркибида ўтказадиган бўлди.
Киритилди: 09:18, 13.08.2012. Ўқилди: 4968 марта. Фикрлар сони: 3 та.