Иккинчи даврага тайёргарликни давом эттирган Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси ўтган ҳафтада йиғинни якунлади.
Киритилди: 10:17, 02.08.2017. Ўқилди: 2781 марта. Фикрлар сони: 1 та.
3 июлда тиббий кўрикдан ўтган "Қизилқум" футболчилари бир ҳафтадан ошиқ вақт давомида Навоийда шуғулланишди.
Киритилди: 11:04, 15.07.2017. Ўқилди: 3213 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Иккинчи давра баҳсларига тайёргарлик кўраётган “Қизилқум” футболчилари 14 июлдан Тошкентда ўқув-йиғин машғулотларни давом эттиришади.
Киритилди: 09:55, 14.07.2017. Ўқилди: 3769 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Қизилқум” бош менежери Ҳамиджон Актамов "Пахтакор" (1:3) клубига қарши ўйиндан сўнг ўз фикр ва мулоҳазаларини билдирди.
Киритилди: 18:04, 05.03.2017. Ўқилди: 6308 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Қизилқум" жамоаси янги мавсум учун футболчилар рўйхатини топширди.
Киритилди: 12:14, 04.03.2017. Ўқилди: 5202 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Охирги йилларда олий лигада “жон сақлаш” учун курашишга одатланган Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси Ўзбекистон йигирма бешинчи миллий чемпионатини бир мунча барқарор ўтказиб, яна мухлислар ишончини қозонди.
Киритилди: 12:38, 23.01.2017. Ўқилди: 5075 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўтган мавсумни чемпионат жадвалининг олтинчи поғонасида якунлаган Навоийнинг “Қизилқум” клуби аъзолари режага кўра, иккинчи босқич ўқув-йиғин машғулотларини ўз қароргоҳларида давом эттиришяпти.
Киритилди: 22:42, 19.01.2017. Ўқилди: 5227 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қизилқум” жамоаси янги мавсумга тайёргарлик доирасида дастлабки ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 15:05, 19.01.2017. Ўқилди: 5084 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Натижада «Қизилқум» жамоаси учун тақвимда кичик танаффус юзага келди. Навоийликлар эса бу вақтни бўш ўтказмасликка алоҳида эътибор қаратишди.
Киритилди: 00:01, 06.09.2016. Ўқилди: 6809 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига ўн саккизинчи туридан жой олган “Олмалиқ” — “Қизилқум” жамоалари (2:3) учрашувидан сўнг, бош мураббийлар иштирокида матбуот анжумани ўтказилмади. Аммо баҳс якунлангач, навоийликлар бош менежери Ҳамиджон Актамов “Қизилқум” ПФК Матбуот хизматига ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 15:39, 14.08.2016. Ўқилди: 5818 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Иккинчи даврани муваффақиятли бошлаган Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси 18-тур доирасида Тошкент вилоятининг “Олмалиқ” футболчилари меҳмон бўлади. Навоийликларнинг охирги турлардаги ғалабасида мухлисларнинг ҳам катта ҳиссаси бор, албатта.
Киритилди: 22:22, 12.08.2016. Ўқилди: 6091 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мамлакатимизда футбол оммавийлигини ошириш ва янада ривожлантириш йўлида улкан ишлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 16:36, 08.08.2016. Ўқилди: 8160 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Тўрт ойлик танаффусдан сўнг яна майдонга қайтган "Локомотив" ҳимоячиси "Қизилқум"га қарши ўйин олдидан ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 11:24, 28.07.2016. Ўқилди: 5125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қисқа танаффусдан сўнг, бугун миллий чемпионатимиз олий лига жамоалари 11-тур баҳсларини ўтказади. Навоийнинг «Қизилқум» футболчилари мазкур турда Тошкентда «Бунёдкор» жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 11:35, 10.06.2016. Ўқилди: 4622 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон XXV миллий чемпионати олий лига жамоалари тўққизинчи тур баҳсларини якунлашди.
Киритилди: 13:59, 18.05.2016. Ўқилди: 4040 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Охирги йилларда Қаршининг «Насаф» жамоасидаги ёрқин ўйинлари билан мухлислар эътиборини қозонган Ҳамза Каримов шу йилнинг 16 апрель куни Германиянинг Мюнхен шаҳридаги тиббий клиникада жарроҳлик столига ётқизилган. Жарроҳлик амалиёти муваффақиятли ўтгач, куни кеча футболчи юртимизга қайтиб келди.
Киритилди: 10:56, 07.05.2016. Ўқилди: 4752 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига саккизинчи тур доирасида «Қизилқум» футболчилари «Насаф» жамоаси меҳмони бўлади. Мазкур ўйин 8 май куни соат 17.45 да Қаршидаги «Марказий» стадионда бошланади.
Киритилди: 10:50, 07.05.2016. Ўқилди: 4149 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Навоийда «Қизилқум» жамоасининг олий лига баҳсларида муносиб иштирокини таъминлаш йўлида талайгина ибратли ишлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 13:03, 30.04.2016. Ўқилди: 5123 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, олий лига тўртинчи тур доирасида “Қизилқум” футболчилари Тошкентда дебютант — “Обод” жамоаси меҳмони бўлади.
Киритилди: 10:15, 07.04.2016. Ўқилди: 3978 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яна саноқли кунлардан сўнг, Ўзбекистон XXVмиллий чемпионати олий лига жамоалари учрашувлари бошланади. Бу дамларни кўпсонли мухлисларимиз сабрсизлик ва интизорлик билан кутишмоқда.
Киритилди: 12:24, 24.02.2016. Ўқилди: 4132 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футбол — миллионлар ўйини. Унинг тарғибот ва ташвиқотида оммавий ахборот воситалари ва матбуот ходимларининг ўрни жуда катта.
Киритилди: 10:32, 24.02.2016. Ўқилди: 3781 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футбол бўйича олий лига учрашувлари бошланишига тобора оз фурсат қолмоқда. Айни пайтда жамоалар бор эътиборларини янги мавсум ҳозирлигига қаратишган.
Киритилди: 12:14, 12.02.2016. Ўқилди: 3720 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси аъзолари 24 январь — 7 февраль кунлари Фарғонада ўқув-машғулот йиғини ўтказди. Йиғин доирасида кончилар анъанавий “Вилоят ҳокими кубоги” турнирида муносиб иштирок этди.
Киритилди: 20:24, 08.02.2016. Ўқилди: 4518 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғонада ўтаётган “Ҳоким кубоги” баҳсларида қатнашаётган Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси сафида янги келганлар ҳам бор.
Киритилди: 20:00, 29.01.2016. Ўқилди: 3718 марта. Фикрлар сони: 1 та.