Украина чемпионатида қатнашаётган “Ворскла” жамоаси аъзоси бўлган ўзбекистонлик қанот ҳужумчиси Санжар Турсуновдан “Полтовщина Спорт” газетаси журналисти интервью олди.
Киритилди: 18:22, 16.12.2014. Ўқилди: 6858 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Киритилди: 17:51, 15.12.2014. Ўқилди: 7533 марта. Фикрлар сони: 121 та.
Киритилди: 10:58, 15.12.2014. Ўқилди: 4537 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Ўзбекистонда хизмат кўрсатган мураббий Юрий Саркисян миллий терма жамоамиздан Австралияда ўтадиган Осиё кубоги баҳсларида ижобий натижалар кутмоқда.
Киритилди: 18:40, 09.12.2014. Ўқилди: 6433 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Дубай шаҳридаги йиғинига хориж чемпионатларида тўп сурувчи бир қатор футболчилар келиб қўшилишди.
Киритилди: 14:27, 08.10.2014. Ўқилди: 9861 марта. Фикрлар сони: 48 та.
Россиянинг “Краснодар” клуби аъзоси Николай Марков асли ўзбекистонлик эканлигини мухлисларимиз яхши билишса керак. Қибрай туманининг Мой қишлоғида туғилган Н.Марков ҳозирча Ўзбекистон миллий термаси таркибида майдонга тушмаган.
Киритилди: 16:20, 23.09.2014. Ўқилди: 15090 марта. Фикрлар сони: 107 та.
Биласизки, сентябрнинг иккинчи ўн кунлигида Жанубий Кореянинг Инчхон шаҳрида 17-Осиё ўйинлари бошланади. Қуръа натижасига кўра, терма жамоамиз Гонконг, Бангладеш ва Афғонистон билан бир гуруҳга тушган.
Киритилди: 20:26, 02.09.2014. Ўқилди: 7069 марта. Фикрлар сони: 30 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасида хорижлик мураббий иш бошлаши кутилмоқда. Ушбу мутахассис терма жамоада маслаҳатчи-мураббий сифатида иш олиб боради.
Киритилди: 11:17, 14.08.2014. Ўқилди: 16988 марта. Фикрлар сони: 58 та.
20 июль куни Тошкентда ўз йиғинини бошлаган Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун Олий Лига вакили «Навбаҳор»га қарши назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 11:06, 22.07.2014. Ўқилди: 4596 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 24 майдан эътиборан Тошкентдаги ўқув-машғулот йиғинларини бошлади. Машғулотлар «Жар» стадионида олиб борилмоқда.
Киритилди: 09:25, 26.05.2014. Ўқилди: 7697 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Ўтган ҳафтанинг жума куни Ўзбекистон миллий термаси бош мураббийи Миржалол Қосимов «Бунёдкор»даги мажбуриятидан халос бўлгани ва энди бор эътиборини мамлакат бош жамоасига қаратиши ҳақида хабар эълон қилинди.
Киритилди: 10:24, 13.04.2014. Ўқилди: 7534 марта. Фикрлар сони: 34 та.
ЎФФ Терма жамоалар маркази техник директори Рустам Акрамов миллий терма жамоаларнинг бу йилги режаларига ўз муносбатини билдирди.
Киритилди: 14:12, 10.04.2014. Ўқилди: 6341 марта. Фикрлар сони: 72 та.
Миллий терма жамоамиз мамлакатимизнинг футболи эртасини қай даражада бўлишини белгилаб бораётгани ва бу борада олиб борилаётган ишларнинг самарасини ўзида намоён этаётгани барчамизга маълум.
Киритилди: 10:27, 08.04.2014. Ўқилди: 5957 марта. Фикрлар сони: 51 та.
Март ойи ўрталари эди. “Арена” эшиттиришининг навбатдаги сонларидан бирида телефон орқали боғланган мухлислардан бири чиқиб, “шу Қосимов масаласини муҳокама қилмасак бўлмайдими.
Киритилди: 09:42, 06.04.2014. Ўқилди: 6006 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Кеча "Бунёдкор"даги лавозимини топширган Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов Олий лиганинг 4-туридан ўрин олган 3та ўйинни кузатади.
Киритилди: 07:46, 05.04.2014. Ўқилди: 5571 марта. Фикрлар сони: 51 та.
Эртага, 4 март куни, «Бунёдкор» стадионида Ўзбекистон – БАА ўйинидан олдинги матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Киритилди: 19:11, 03.03.2014. Ўқилди: 3945 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Ўзбекистон терма жамоаси тўлиқ таркиб билан БААга қарши ўйинга тайёрланмоқда.
Киритилди: 18:29, 03.03.2014. Ўқилди: 5583 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Киритилди: 13:02, 30.12.2013. Ўқилди: 9627 марта. Фикрлар сони: 53 та.