Суперлиганинг 13-тури доирасида "Машъал" — "Насаф" баҳси якунланганидан кейин меҳмонлар устози Рўзиқул Бердиев матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 05:38, 21.06.2025. Ўқилди: 1096 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 02:52, 20.06.2025. Ўқилди: 6829 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Андижон" – "Қизилқум" (1:1) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейин ташкил қилинган матбуот анжуманининг илк қисмида меҳмонларнинг вақтинча бош мураббийи Акмал Рустамов қатнашди.
Киритилди: 02:50, 20.06.2025. Ўқилди: 514 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлиганинг 13-турига старт берилади. «Андижон» ўз майдонида Навоийнинг «Қизилқум» клубини қабул қилади.
Киритилди: 14:51, 19.06.2025. Ўқилди: 626 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 12-туридан ўрин олган "Насаф" - "Навбаҳор" (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев қатнашиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 08:47, 16.06.2025. Ўқилди: 977 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 12-туридан ўрин олган "Насаф" - "Навбаҳор" (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида наманганликлар бош мураббийи Сергей Лушчан иштирок этиб, ўйин борасида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 08:45, 16.06.2025. Ўқилди: 506 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 12-туридан ўрин олган “Қизилқум” – “Сўғдиёна” (0:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида жамоамиз мураббийи Акмал Рустамов журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 00:06, 15.06.2025. Ўқилди: 692 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" бош мураббийи Камолиддин Тожиев "Бунёдкор"га қарши ўйиндан кейин ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 23:34, 14.06.2025. Ўқилди: 1295 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Бухоро" – "Андижон" (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида бухороликлар устози Улуғбек Бақоэв иштирок этди.
Киритилди: 11:34, 14.06.2025. Ўқилди: 540 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Бухоро" – "Андижон" (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Максим Шацких қатнашди.
Киритилди: 11:32, 14.06.2025. Ўқилди: 603 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 12-туридан ўрин олган "Қўқон-1912" - "Машъал" (0:4) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров учрашув ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 23:55, 13.06.2025. Ўқилди: 972 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 12-туридан ўрин олган "Қўқон-1912" — "Машъал" (0:4) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Асрор Алиқулов учрашув ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 23:53, 13.06.2025. Ўқилди: 782 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Динамо» — «Қизилқум» (3:2) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида жамоамиз бош мураббийи Вадим Абрамов журналистлар саволларига жавоб қайтариб, ўйингоҳдаги футбол атмосфераси, захирадан тушганлар гол ургани ва камбэк ҳақида фикрини билдирди.
Киритилди: 16:37, 26.05.2025. Ўқилди: 2043 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Хоразм"га қарши баҳсдан сўнг "Пахтакор" бош мураббийи Камолиддин Тожиев матбуот анжуманида фикрларини билдирди.
Киритилди: 00:02, 26.05.2025. Ўқилди: 1373 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 05:39, 24.05.2025. Ўқилди: 1968 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Андижон" – "Сурхон" (2:1) ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Февзи Давлетов қатнашди.
Киритилди: 05:36, 24.05.2025. Ўқилди: 420 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Қизилқум" - "Пахтакор" (0:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар устози Никола Лазаревич ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 11:50, 19.05.2025. Ўқилди: 655 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 10-туридан ўрин олган “Бунёдкор” – “Навбаҳор” (2:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида жамоамиз бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 11:18, 19.05.2025. Ўқилди: 939 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 10-туридан ўрин олган «Бунёдкор» – «Навбаҳор» (2:3) учрашувидан кейин мезбонлар устози Илёс Зейтуллаев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:42, 18.05.2025. Ўқилди: 1103 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 10-тур доирасида бўлиб ўтган "Қизилқум" - "Пахтакор" жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида "Пахтакор" бош мураббийи Камолиддин Тожиев қатнашди.
Киритилди: 23:38, 18.05.2025. Ўқилди: 1242 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бухоро» - «Динамо» (2:2) учрашувидан кейин Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этиб, ўйин борасидаги фикрларини билдирди.
Киритилди: 00:41, 18.05.2025. Ўқилди: 774 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Сурхон" клуби спорт директори Рустам Қурбонбоев Суперлиганинг 10-тури доирасида бўлиб ўтган "Сўғдиёна"га қарши ўйиндан сўнгги матбуот анжуманида иштирок этди ва журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 09:54, 17.05.2025. Ўқилди: 2580 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 9-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Хоразм” (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Ҳаким Фузайлов қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 09:07, 12.05.2025. Ўқилди: 945 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 9-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Хоразм” (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 09:04, 12.05.2025. Ўқилди: 754 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 9-туридан ўрин олган "Машъал" — "Қизилқум" (2:2) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Никола Лазаревич матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 09:01, 12.05.2025. Ўқилди: 515 марта. Фикрлар сони: 0 та.