Киритилди: 06:01, 14.09.2024. Ўқилди: 816 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 18-тур баҳслари старт олди. "Қизилқум" жамоаси бу тур ўз майдонида "Сўғдиёна"ни қабул қилди ва 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 05:56, 14.09.2024. Ўқилди: 891 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 18-тур ўйинлари старт олди. "Сўғдиёна" жамоаси бу тур сафарда "Қизилқум" билан баҳс олиб борди ва 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 05:55, 14.09.2024. Ўқилди: 738 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 17-тур якунланди.
Киритилди: 06:36, 28.08.2024. Ўқилди: 898 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 06:34, 28.08.2024. Ўқилди: 814 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 17-тур ўйинлари давом эттирилди.
Киритилди: 04:59, 27.08.2024. Ўқилди: 732 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 17-тур баҳслари давом эттирилди.
Киритилди: 04:56, 27.08.2024. Ўқилди: 1585 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Сурхон" бош мураббийи Февзи Давлетов Суперлиганинг 17-тури доирасида бўлиб ўтган "Навбаҳор"га қарши ўйин борасида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:30, 26.08.2024. Ўқилди: 867 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 17-туридан ўрин олган «Сўғдиёна» - «Пахтакор» (0:1) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Иван Бошкович матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:52, 26.08.2024. Ўқилди: 1199 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлигада 17-тур ўйинлари давом эттирилди. "Андижон" жамоаси бу тур Қаршида "Насаф" меҳмони бўлди ва 0:3 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 07:44, 26.08.2024. Ўқилди: 832 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:05, 25.08.2024. Ўқилди: 800 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:02, 25.08.2024. Ўқилди: 910 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 17-тур ўйинлари давом эттирилди. "Нефтчи" жамоаси бу тур ўз майдонида "Олимпик" клубини қабул қилди ва 3:0 ҳисобида зафар қучди. Беллашувдан сўнг жамоа бош мураббийи Виталий Левченко матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 07:58, 25.08.2024. Ўқилди: 715 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Олимпик" устози Денис Коростиченко «Нефтчи»га қарши ўйиндан сўнг (0:3) ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:22, 24.08.2024. Ўқилди: 1002 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Металлург» - «Динамо» (0:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманида журналистлар Вадим Абрамовдан Суперлигадаги майдонлар ҳолати, жамоаларнинг ўз уйида эмас, бошқа шаҳарлардаги стадионларда тўп суришга мажбур бўлаётгани ҳақида сўрашди.
Киритилди: 15:08, 24.08.2024. Ўқилди: 1644 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Металлург» - «Динамо» (0:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманида Вадим Абрамов учрашувдан бир кун аввал регламентда белгиланганига қарамай, Олмалиқдаги ушбу стадионда машғулот ўтказиш учун рухсат берилмагани борасида ҳам фикрини билдирди.
Киритилди: 11:46, 24.08.2024. Ўқилди: 980 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Металлург» - «Динамо» (0:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида дастлаб Вадим Абрамов ўйин борасидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:28, 23.08.2024. Ўқилди: 1342 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 14-тури доирасида «Пахтакор» клуби ўз майдонида «Сурхон»ни қабул қилди ва 0:1 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 06:13, 23.08.2024. Ўқилди: 1313 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлиганинг 14-тури доирасида қолдирилган «Пахтакор» - «Сурхон» баҳсидан кейинги матбуот анжуманида термизликлар устози Февзи Давлетов иштирок этди.
Киритилди: 23:09, 22.08.2024. Ўқилди: 1501 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Олимпик» жамоаси бу тур ўз майдонида «Насаф»ни қабул қилди ва 0:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 06:03, 21.08.2024. Ўқилди: 1391 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 14-турнинг қолдирилган учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 05:59, 21.08.2024. Ўқилди: 1689 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 05:54, 21.08.2024. Ўқилди: 856 марта. Фикрлар сони: 0 та.