Киритилди: 13:06, 23.02.2014. Ўқилди: 3574 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Норвегиялик чанғичи Марит Бьоргендан допинг-назорат учун қон таҳлили ижобий натижа берган. Бу ҳақида Норвегия ОАВ хабар тарқатди. Лекин бу ҳали расмий хабар эмас.
Киритилди: 12:35, 23.02.2014. Ўқилди: 6319 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон делегацияси олимпиададаги ўзининг иштирокини кеча якунлади. Тоғ чанғиси бўйича спортчимиз Артём Воронов слалом бўйича баҳсларда иштирок этди. Спортчилар 2 мартадан уринишни амалга оширишди.
Киритилди: 11:59, 23.02.2014. Ўқилди: 3944 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Соврин жамғармаси $75 мингга тенг мусобақанинг ярим финал босқичида Дўстов Жиль Мюллерга 3:6, 6:7(4) ҳисоби билан ютқазиб қўйди.
Киритилди: 11:00, 23.02.2014. Ўқилди: 2714 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли теннис устаси Денис Истомин Бирлашган Араб Амирликларининг Дубай шаҳрида ўтказиладиган АТР Dubai Duty Free Tennis Championships мусобақаларининг илк учрашувида дунёнинг иккинчи ракеткаси сербиялик Новак Жоковичга қарши ўйнайдиган бўлди.
Киритилди: 10:53, 23.02.2014. Ўқилди: 3539 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Тошкент вилоятида тоғ чанғиси бўйича ўсмирлар, ёшлар ва катталар ўртасида Ўзбекистон чемпионати бўл%B
Киритилди: 10:25, 23.02.2014. Ўқилди: 3226 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сочи олимпиадасида биатлон бўйича энг мусобақа якунига етди. Россияликлар ушбу спорт турида ўзларининг олимпиадаги илк олтин медалларини қўлга киритишди.
Киритилди: 20:53, 22.02.2014. Ўқилди: 5215 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ҳозиргина Сочида навбатдаги медаллар комплекти ўйналди. Чанғи пойгасида аёллар 30 км.га масс старт баҳсларини якунлаши.
Киритилди: 15:44, 22.02.2014. Ўқилди: 4114 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Халқаро олимпия қўмитаси германиялик биатлончи қиз Эви Захенбахер-Штелени олимпия лицензияси, аккредитациясидан маҳрум қилди ва унинг олимпиададаги барча натижаларини бекор қилди.
Киритилди: 11:58, 22.02.2014. Ўқилди: 5398 марта. Фикрлар сони: 3 та.