| 21/02 22:30 | Осасуна | - | Реал Мадрид | ||
| 22/02 00:45 | Кальяри | - | Лацио | ||
| 22/02 01:00 | Манчестер Сити | - | Ньюкасл |
Самвел Бабаян Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Жаҳон чемпионати-2018 иккинчи саралаш босқичи, 5-тури доирасидаги Баҳрайнга қарши ўйин учун 23 нафар футболчидан иборат таркибни маълум қилди.
Киритилди: 18:47, 28.09.2015. Ўқилди: 9008 марта. Фикрлар сони: 14 та.
“Локомотив” 30 сентябрь куни “Олмалиқ”қа қарши навбатдаги тур учрашувини ўтказади.
Киритилди: 16:08, 28.09.2015. Ўқилди: 2879 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ-2018 саралашида Яман ва Филиппинга қарши кечган баҳсларда ишончли ғалабаларни қўлга киритгач, енгил тин олдик.
Киритилди: 12:54, 28.09.2015. Ўқилди: 6437 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Украина чемпионати 9-турида ҳамюртимиз Санжар Турсунов ҳаракат қиладиган “Ворскла” жамоаси “Черноморец” жамоаси билан тўқнашди.
Киритилди: 06:55, 28.09.2015. Ўқилди: 2868 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қозоғистон чемпионати 27-турида Ўзбекистон миллий терма жамоасига номзод футболчи Бобур Давлатов тўп сурадиган “Жетису” “Қайсар” майдонига сафар уюштирди.
Киритилди: 06:42, 28.09.2015. Ўқилди: 2703 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Малайзияда нуфуз жиҳатдан иккинчи ўринда дея эътироф этиладиган премьер лига баҳсларининг 2015-йилги мавсуми ўз якунига етгани ва унда ҳамюртларимиз Фарҳод Тожиев ва Садриддин Абдуллаев тўп сурадиган “Т-Тим” клуби учинчи ўринни банд этиб, Супер Лигага йўл ола билмаганини биласиз.
Киритилди: 20:20, 27.09.2015. Ўқилди: 2651 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:00, 27.09.2015. Ўқилди: 2341 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Биринчилигининг 2-босқич, 2-давра ўйинларига старт берилди.
Киритилди: 17:55, 27.09.2015. Ўқилди: 2794 марта. Фикрлар сони: 1 та.
БАА чемпионатида 4-тур учрашувлари бўлиб ўтмоқда. Терма жамоамиз ярим ҳимоячиси Азизбек Ҳайдаров фаолият олиб бораётган “Ал Шабаб” жамоаси бу турда ҳам дуранг ўйнади. Сафарда “Банияс” клуби меҳмони бўлган “Шабаб” 1:1 ҳисобидаги дурангга имзо чекди.
Киритилди: 17:48, 27.09.2015. Ўқилди: 2790 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:42, 27.09.2015. Ўқилди: 10699 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Озарбайжон премьер-лигасида 6-тур учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 13:29, 27.09.2015. Ўқилди: 2739 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 13:28, 27.09.2015. Ўқилди: 2549 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қатар Юлдузлар Лигасида кеча 3-тур учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 12:44, 27.09.2015. Ўқилди: 3744 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 12:22, 27.09.2015. Ўқилди: 2812 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Сербия Супер Лигасида 11-тур учрашувлари ўтказилди.
Киритилди: 12:19, 27.09.2015. Ўқилди: 3744 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Вадим Абрамовнинг «Пахтакор» билан ўйиндан сўнг билдирган фикрлари, ўз гаплари билан ЎФФ раҳбариятининг эътирозига сабаб бўлгани футбол жамоатчилиги орасида кўп муҳокама қилинмоқда.
Киритилди: 12:15, 27.09.2015. Ўқилди: 4545 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Россия чемпионатининг 10-турида бир йўла иккита марказий учрашув ўтказилди ва ҳар иккисида ҳам дуранг натижа қайд этилди. Москванинг “Спартак” клуби ўз майдонида Санкт-Петербургнинг “Зенти” жамоаси билан 2:2 ҳисобидаги жанговор дурангга имзо чекди.
Киритилди: 09:03, 27.09.2015. Ўқилди: 3068 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:47, 26.09.2015. Ўқилди: 3008 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, ҳозирда бир қатор ўзбекистонлик футболчилар хорижий чемпионатларда фаолият олиб боришмоқда.
Киритилди: 15:43, 26.09.2015. Ўқилди: 3764 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мамлакатимиз ва воҳа футболида бир қатор кўзга кўринган мутаxасислар ўз ҳиссаларини қўшишган ва айни дамда ҳам фаолият юритиб келишмоқда.
Киритилди: 14:42, 26.09.2015. Ўқилди: 2865 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бу йилнинг мезон ойи ўтиб бормоқда. Бу йилги футболимиз маълум бир ўлчамда, маълум бир мезонда ўз кўринишига эга бўлди.
Киритилди: 13:31, 26.09.2015. Ўқилди: 6354 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 11:53, 26.09.2015. Ўқилди: 3144 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Қўқондаги “Марказий” ўйингоҳда Олий лига 23-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:50, 26.09.2015. Ўқилди: 2660 марта. Фикрлар сони: 1 та.