Олий лиганинг эндигина 6та тури ортда қолган бўлсада, миллионлар ўйини ишқибозлари шу пайтгача ўтган ўйинларда етарлича кутилмаган натижалар гувоҳига айланишди.
Киритилди: 19:52, 03.05.2015. Ўқилди: 4624 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Қўқон-1912" - "Бухоро" (2:1) учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи қатнашди. Рустам Абдуллаев залга табиийки хурсанд ҳолда кириб келди.
Киритилди: 10:16, 03.05.2015. Ўқилди: 3736 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Россия Ёшлар лигасида "Рубин" жамоаси сафарда "Торпедо" меҳмони бўлди ва йирик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 08:09, 03.05.2015. Ўқилди: 9274 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 21:56, 02.05.2015. Ўқилди: 4147 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 21:52, 02.05.2015. Ўқилди: 4703 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 21:44, 02.05.2015. Ўқилди: 4465 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 21:41, 02.05.2015. Ўқилди: 2871 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:37, 02.05.2015. Ўқилди: 2890 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:43, 02.05.2015. Ўқилди: 2700 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:16, 02.05.2015. Ўқилди: 5595 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 08:02, 02.05.2015. Ўқилди: 4895 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Матбуот анжумани иккинчи қисмида "Пахтакор" жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян қатнашди.
Киритилди: 08:01, 02.05.2015. Ўқилди: 3893 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 07:50, 02.05.2015. Ўқилди: 3453 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ушбу мавсумдан “Оқ-тепа” либосида тўп сураётган иқтидорли ҳужумчи Темур Ҳакимов Бахтиёр Ашурматов мураббийлигидаги Ўзбекистон олимпия терма жамоасидан таклиф олди.
Киритилди: 22:20, 01.05.2015. Ўқилди: 4073 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Пахтакор" Олий лиганинг 7-турида "Навбаҳор"га қарши навбатдаги қийин ўйинни ўтказди.
Киритилди: 21:28, 01.05.2015. Ўқилди: 4831 марта. Фикрлар сони: 35 та.
Матбуот андуманининг иккинчи қисмида ғолиб жамоа бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 20:44, 01.05.2015. Ўқилди: 5145 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўйиндан сўнг матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Локомотив” жамоаси бош мураббийи Вадим Абрамов иштирок этди ва ўйин ҳақида ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 20:33, 01.05.2015. Ўқилди: 5414 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Қарши шаҳридаги “Марказий” стадионда бўлиб ўтган “Насаф” ва “Локомотив” жамоалари ўртасидаги ўйинда қаршиликлар ғалаба қозонишди.
Киритилди: 20:20, 01.05.2015. Ўқилди: 5463 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Биласиз, имкон қадар хорижий чемпионатларда тўп сурадиган ҳамюртларимиз фаолиятини кенг тарзда ёритиб боришга ҳаракат қиламиз.
Киритилди: 19:38, 01.05.2015. Ўқилди: 3708 марта. Фикрлар сони: 2 та.
30 апрель, пайшанба куни Ўзбекистон Футбол Федерацияси мажлислар залида Тошкент шаҳридаги болалар ва ўсмирлар футбол мактаблари мураббийлари йиғилиши бўлиб ўтди. Бу ҳақда федерация расмий сайти хабар турқатди
Киритилди: 19:16, 01.05.2015. Ўқилди: 3590 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мамлакатимизнинг кўп сонли футбол ишқибозларига яхши маълум, ўтган ҳафтада футболимизда ўз номига эга бўлган икки йирик клуб - «Локомотив» ва «Пахтакор» жамоалари «пойтахт дербиси»да ўзаро тўқнаш келишди.
Киритилди: 18:32, 01.05.2015. Ўқилди: 4203 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатида 6-тур ўйинлари ортда қолди. Furkat.uz сайти турнир жадвалига назар солиб, бир қатор қизиқарли статистик маълумотларни эътиборингизга хавола этади.
Киритилди: 18:24, 01.05.2015. Ўқилди: 3864 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Яна бироз вақтдан сўнг, аниқроғи 18:30да Қарши шаҳридаги “Марказий” ўйингоҳда турнинг марказий учрашувига старт берилади.
Киритилди: 17:47, 01.05.2015. Ўқилди: 6660 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Яшил майдон узра тўп суриб юрган хотин-қизларга қараб, барчанинг бирдай ҳаваси келади. Уларнинг йигитлардагидек тик ва адл қомати, шижоати кўплаб ўғлонларни йўлда қолдириши турган гап.
Киритилди: 13:15, 01.05.2015. Ўқилди: 4984 марта. Фикрлар сони: 3 та.