Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси кеча Рио-2016 саралаши босқичи доирасида Иорданияга қарши баҳс олиб бориб, мағлубиятга учрашди.
Киритилди: 11:56, 16.03.2015. Ўқилди: 6806 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Жанубий Корея Кей-лигаси 2-тури доирасида "Улсан Хёндэ" сафарда "Поханг Стилерс"ни 4:2 ҳисобида мағлуб этди.
Киритилди: 10:37, 16.03.2015. Ўқилди: 5276 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Нукуснинг «Орол» жамоасининг фан-клуби тузилди. Кеча фан-клубнинг навбатдаги учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:19, 15.03.2015. Ўқилди: 4724 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Киритилди: 19:18, 15.03.2015. Ўқилди: 10066 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Киритилди: 17:15, 15.03.2015. Ўқилди: 4483 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Москванинг "Локомотив" клуби Россия Премьер-лигасининг 19-турида ўз майдонида "Арсенал" клубини қабул қилди. Тулаликлар битта гол эвазига рақиб майдонидан ғалаба билан қайтишди.
Киритилди: 16:46, 15.03.2015. Ўқилди: 4222 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Қизилқум» - «Сўғдиёна» (4:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар ижрочи директори Ҳамид Актамов иштирок этди.
Киритилди: 15:30, 15.03.2015. Ўқилди: 2932 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Қизилқум» — «Сўғдиёна» (4:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар устози Даврон Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 14:27, 15.03.2015. Ўқилди: 3460 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Кеча “Сеул” – “Чонбук” 1:2, “Сувон” – “Инчон” 2:1, “Сеонгнам” – “Чоннам” 0:0 ўйинлари билан бошланган Жанубий Корея кей-лигаси 2-тур ўйинлари бугун давом эттирилди.
Киритилди: 13:44, 15.03.2015. Ўқилди: 13325 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Жанубий Кореянинг "Ульсан Хёндэ" жамоаси Кей-лиганинг 2-турида ҳам ғалаба қозонди. Улар сафарда "Поханг Стилерс" устидан 4:2 ҳисобида зафар қучишди.
Киритилди: 13:22, 15.03.2015. Ўқилди: 5461 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бугундан пляж футболи бўйича Ўзбекистон терма жамоаси БААнинг Дубай шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини бошлайди.
Киритилди: 11:00, 15.03.2015. Ўқилди: 6445 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лига биринчи тури якунларига кўра Қаршининг “Насаф” жамоаси Андижон вилоятининг “Андижон” жамоасини мағлуб этиб турнир жадвалида иккинчи ўринни эгаллаб турибди.
Киритилди: 10:19, 15.03.2015. Ўқилди: 3885 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон U-23 терма жамоаси Хошимин шаҳрида Вьетнам U-23 терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушди ва 0:0 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 00:43, 15.03.2015. Ўқилди: 8083 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Навбаҳор” жамоасининг маслаҳатчи мураббий Ислом Аҳмедов журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 20:41, 14.03.2015. Ўқилди: 4294 марта. Фикрлар сони: 12 та.
“Навбаҳор” ва “Машъал” жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етгач ўтказилгач ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Машъал” бош мураббийи Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 20:33, 14.03.2015. Ўқилди: 3327 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” – “Шўртан” баҳсидан сўнг Мурод Исмоилов матбуот анжуманида иштирок этди. Марғилонлик мутахассис ўйин ҳақида шундай деди:
Киритилди: 18:56, 14.03.2015. Ўқилди: 4376 марта. Фикрлар сони: 12 та.
“Динамо” ва “Қўқон-1912” жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида Тачмурод Агамуродов иштирок этди.
Киритилди: 18:49, 14.03.2015. Ўқилди: 3388 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Олий лиганинг 1-тури доирасида Наманган шаҳрида маҳаллий "Навбаҳор" ва Муборакнинг "Машъал" жамолари ўртасида кечган учрашувда меҳмонлар икки тўп фарқи билан ғалаба қозондилар.
Киритилди: 18:41, 14.03.2015. Ўқилди: 4277 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Олий лига 1-тури доирасида Самарқандда кечган маҳаллий "Динамо" ва узоқ танаффусдан сўнг элитага қайтган "Қўқон-1912" жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етди.
Киритилди: 18:24, 14.03.2015. Ўқилди: 7596 марта. Фикрлар сони: 41 та.
“Нефтчи” – “Шўртан” баҳси якунига етканидан сўнг ғузорликлар устози Мухтор Қурбонов ўз фикрлари билан ўртоқлашди. Мураббий журналистлар хузурига яхши кайфиятга кириб келди.
Киритилди: 17:28, 14.03.2015. Ўқилди: 3472 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига 1-тури доирасида Фарғонанинг "Нефтчи" жамоаси ўз майдонида Ғузорнинг "Шўртан" клубини қабул қилиб 1:1 ҳисобидаги дурангга имзо чекди.
Киритилди: 16:50, 14.03.2015. Ўқилди: 4175 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Бугун олий лиганинг 1-тури доирасида яна 4та ўйин бўлиб ўтади. Ушбу саҳифа орқали ўйинлардаги ўзларишни эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
Киритилди: 14:26, 14.03.2015. Ўқилди: 7369 марта. Фикрлар сони: 53 та.