Алексей Евстфаеев бошчилигидаги U-19 ёшлар терма жамоамиз Қатарда ўтказилган Осиё чемпионати саралаш учрашувларида иштирок этганидан хабарингиз бўлса керак. Айтиш керакки, ёшларимиз ўтказилган ўйинларда қониқарли натижа қайд этиб, ўз олдига қўйилган вазифани уддалади.
Киритилди: 13:05, 20.10.2013. Ўқилди: 3805 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун "Анжи" ўз майдонида Москванинг "Спартак" клубини қабул қилади. Россиянинг "Спорт-Экспресс" сайти ушбу жамоаларнинг ўзаро ўйинида 3та қизиқарли қарама-қаршиликни тилга олиб ўтган.
Киритилди: 10:15, 20.10.2013. Ўқилди: 5758 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Кеча Дубайнинг "Аш-Шабоб" клуби БАА чемпионатининг навбатдаги турида "Ал-Васл" меҳмони бўлди ва 3:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 08:51, 20.10.2013. Ўқилди: 5132 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Қозоғистон Премьер-лигасининг 30-турида "Актобе" ўз майдонида "Шахтёр"ни қабул қилди. Қарағандаликлар асосий эътиборни Европа лигаси баҳсига қаратаётганликлари боис, бугунги баҳсда иккинчи таркиб билан иштирок этишди.
Киритилди: 18:23, 19.10.2013. Ўқилди: 4967 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Вьетнамга қарши кечган учрашув ўзбек футболи мухлислари орасида катта қизиқишга сабаб бўлди деб айтиш қийин.
Киритилди: 14:34, 19.10.2013. Ўқилди: 7311 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Аёллар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионати олий лигасида бу ҳафта 18-тур ўйинлари ўтказилди ва муддатидан аввал чемпион жамоанинг номи аниқланди.
Киритилди: 14:09, 19.10.2013. Ўқилди: 4145 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бокунинг "Нефтчи" клуби ҳужумчиси Ўзбекистон терма жамоасининг Вьетнамга қарши ўйини ва ўз клубининг кейинги ўйинлари ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 12:48, 19.10.2013. Ўқилди: 3990 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Кеча Россия Биринчи дивизионида биринчи давранинг сўнгги тур баҳслари бўлиб ўтди. "Газовик" сафарда "Балтика" билан куч синашди ва мағлубиятга учради — 0:2.
Киритилди: 10:03, 19.10.2013. Ўқилди: 3590 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Актобе"нинг ўзбекистонлик футболчиси Темур Кападзе Sports.kz томонидан ўзига ажратилган "Олмос" соврини дипломини қабул қилиб олди.
Киритилди: 09:21, 19.10.2013. Ўқилди: 4049 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун ўтказилган “воҳа дербиси”да “Насаф” футболчилари “Шўртан” жамоаси устидан йирик ҳисобдаги ғалабани қўлга киритишди.
Киритилди: 08:57, 19.10.2013. Ўқилди: 4088 марта. Фикрлар сони: 1 та.