"Шўртан" клуби бугун Олий лига 22-тур доирасида ўз майдонида "Насаф"га ютқазиб қўйди. Ушбу муваффақиятсизликдан кейин ғузорликларнинг мусобақа жадвалидаги аҳволи янада оғирлашди ва энди уларнинг Олий лигада қолиш масаласи ҳам қийинлашди.
“Бунёдкор” – “Олмалиқ” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози қатнашди.
“Бунёдкор” – “Олмалиқ” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб олмалиқликлар устози иштирок этди.
“Навбаҳор” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг наманганликлар бош мураббийи Мустафо Байрамов ўз фикрларини билдириб ўтди.
“Навбаҳор” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг меҳмон жамоа бош мураббийи Юрий Лукин ўз фикрларини қуйидагича билдириб ўтди.
"Динамо" - "Пахтакор" учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
"Динамо" - "Пахтакор" учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи журналистлар саволларига жавоб қайтаришди.
Тошкентнинг «Бунёдкор» футбол клуби ва Ўзбекистон миллий терма жамоаси дарвозабони Игнатий Нестеров Германияда машғулотларга киришди. Бу ҳақда «Бунёдкор» расмий твиттери хабар берди.
“Нефтчи” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жиззахликлар бош мураббийи Даврон Файзиев қатнашди.
“Нефтчи” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб мезбонлар маслаҳатчи мураббийи Амет Мемет иштирок этди.
Бугун Олий лиганинг 22-тури доирасида барча 7та ўйин бўлиб ўтади. Натижалар ва ўйин қайдномаси онлайн тарзда эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
«Навбаҳор» Ўзбекистон чемпионатларининг олий лигасида шу кунга қадар 27 учрашувда куч синашишган. Ўзаро ўйинларда футболчиларимиз тўққиз бор ғалаба қозонишган. 11 та ўйинда эса дуранг кузатилган.