Ўзбекистон миллий терма жамоаси янги бош мураббий Самвел Бабаян бошчилигида илк бор 19-26 июль кунлари тўпланади.
Киритилди: 08:31, 15.07.2015. Ўқилди: 5509 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 23:06, 13.07.2015. Ўқилди: 4395 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 18:56, 13.07.2015. Ўқилди: 7360 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Киритилди: 17:09, 13.07.2015. Ўқилди: 3412 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 15:51, 13.07.2015. Ўқилди: 3312 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон 24-миллий чемпионатининг биринчи давра учрашувларига якун ясалди.
Киритилди: 12:51, 13.07.2015. Ўқилди: 3151 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Локомотив" футбол мактаби тарбияланувчилари "Ёз - ёз ўтади соз" шиорига амал қилган ҳолда ёзги таътилни мароқли ўтказишмоқда.
Киритилди: 17:27, 12.07.2015. Ўқилди: 2854 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбек футболига янгича об-ҳаво ва том маънода, янгича қараш олиб кира олган «Бунёдкор» жамоаси ташкил этилганига ҳам 10 йил бўлибди.
Киритилди: 17:21, 12.07.2015. Ўқилди: 4110 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Футболда, худди ҳаётдаги сингари кутилмаган воқеалар тез-тез учраб туради.
Киритилди: 09:36, 12.07.2015. Ўқилди: 11401 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Бекободнинг “Металлург” жамоаси мамлакат чемпионати биринчи даврасида 15 та учрашувнинг 7 тасида ғалаба қозонди, 3 та учрашувда дуранг ўйнади ва 5 та учрашувни рақибларига бой берди.
Киритилди: 16:07, 11.07.2015. Ўқилди: 3057 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мамлакатимизда ёшлар билан ишлаш борасида кўзга кўринган мураббийлардан бири Сергей Ковшов жорий мавсумда “Андижон” ёшлар жамоасини бошқараётгани барчага яхши маълум.
Киритилди: 10:20, 11.07.2015. Ўқилди: 3071 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биринчи даврадаги натижаларан сўнг "Навбаҳор" жамоаси бош мураббийи Бахтиёр Ашурматовнинг жамоада қолиш ёки қолмаслиги борасидаги саволлар юзага келганди.
Киритилди: 11:53, 10.07.2015. Ўқилди: 3568 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Маълумки, “Локомотив” ёшлари мавсумнинг биринчи ярмини кўтаринки руҳда ўтказа олишмади.
Киритилди: 09:24, 10.07.2015. Ўқилди: 3083 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўз олдига жиддий мақсадлар қўяётган “Олмалиқ” мазкур ҳафтада Туркияга йўл олади.
Киритилди: 19:21, 07.07.2015. Ўқилди: 3874 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Миллий терма жамоа бош мураббийига айланган Самвел Бабаян лавозимини тарк этиш асносида хайрлашув сўзларини билдирди.
Киритилди: 15:03, 07.07.2015. Ўқилди: 3229 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мураббийлар штабида меҳнат қилиб келган Нўъмон Ҳасанов бугундан бошлаб "Пахтакор"нинг вақтинчалик бош мураббийи этиб тайинланди.
Киритилди: 10:54, 07.07.2015. Ўқилди: 4340 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун “Бунёдкор” футбол клуби ташкил этилганига роппа-роса 10 йил тўлди.
Киритилди: 17:32, 06.07.2015. Ўқилди: 3505 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Навбаҳор» 1 июл куни бўлиб ўтган сўнгги учрашувдан кейин ёзги таътилга чиққанди. Режаларга кўра «лочинлар» иккинчи даврага тайёргарликни 8 июлдан бошлашади.
Киритилди: 08:48, 06.07.2015. Ўқилди: 3782 марта. Фикрлар сони: 4 та.
июнь куни Тожмурод Агамуродов ва унинг мураббийлик штаби Самарқанднинг “Динамо” клубини тарк этганлари маълум бўлган эди.
Киритилди: 19:41, 04.07.2015. Ўқилди: 4945 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Куни-кеча Тожмурод Агамуродов ва унинг мураббийлик штаби Самарқанднинг “Динамо” клубини тарк этганлари маълум бўлди.
Киритилди: 18:12, 04.07.2015. Ўқилди: 4287 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Футбол бўйича Ўзбекистон XXIV миллий чемпионати олий лигасида биринчи давра якунланди.
Киритилди: 09:31, 03.07.2015. Ўқилди: 4435 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Тошкентнинг “Локомотив” жамоасида тўп суриб келаётган черногориялик ярим ҳимоячи Дамир Кояшевич “темирйўлчилар” сафини тарк этди.
Киритилди: 09:28, 03.07.2015. Ўқилди: 5358 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Сўнгги бир йил давомида «Динамо» клубида фаолият юритиб келган тажрибали мутахассис Тачмурод Агамуродов биринчи давранинг сўнгги ўйини «Олмалиқ»га қарши баҳсдан сўнг жамоа билан хайрлашди.
Киритилди: 11:01, 02.07.2015. Ўқилди: 5287 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Аввалги турда мағлубиятга учраб, мухлисларини ранжитган «Навбаҳор» жамоаси футболчилари 14-турда ғалаба қозонишни уддасидан чиқди.
Киритилди: 19:30, 01.07.2015. Ўқилди: 4265 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Навбаҳор» чап қанот ҳимоячиси Раҳматулло Бердимуродов «Металлург»га қарши жорий мавсум иккинчи тур доирасидаги беллашувдаёқ жиддий жароҳатланиб, биринчи давра охиригача сафдан чиқди.
Киритилди: 07:58, 01.07.2015. Ўқилди: 4761 марта. Фикрлар сони: 8 та.