Янги мавсум тайёргарлигини Наманганда давом эттираётган “Навбаҳор” жамоаси бугун “Андижон” клубига қарши навбатдаги назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 20:10, 26.02.2021. Ўқилди: 2346 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Намангандаги “Марказий” стадионнинг захира майдонида “Навбаҳор” жамоаси навбатдаги машғулотларга киришди.
Киритилди: 12:55, 23.02.2021. Ўқилди: 2004 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, “Навбаҳор” ПФКнинг “Телеграм”даги расмий канали орқали жамоамиз логотипини танлаш бўйича сўровнома ўтказдик.
Киритилди: 17:50, 20.02.2021. Ўқилди: 2463 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун “Навбаҳор” жамоаси уй учрашувларини ўтказадиган “Марказий” ўйингоҳда навбатдаги йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 18:07, 16.02.2021. Ўқилди: 2288 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабар берганимиздек, ўз ўқув-машғулот йиғинини Туркияда олиб бораётган "Навбаҳор" мазкур йиғин доирасидаги навбатдаги ўртоқлик баҳсини Украинанинг “Оболонь” (Киев) жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 07:40, 16.02.2021. Ўқилди: 2135 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Туркиянинг Белек шаҳрида янги мавсумга тайёргарлик кўраётган “Навбаҳор” эртага – 13 февраль куни Латвиянинг “Валмиера” клубига қарши назорат ўйини ўтказади.
Киритилди: 19:12, 12.02.2021. Ўқилди: 2342 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Айни пайтда ўз ўқув – машғулот йиғинини Туркияда олиб бораётган “Навбаҳор” мазкур мамлакатдаги йиғин доирасидаги иккинчи ўртоқлик баҳсини Қозоғистон Премьер-лигаси вакили “Оқжетпес” (Кўкчатой) жамоасига қарши олиб борди.
Киритилди: 00:53, 10.02.2021. Ўқилди: 6116 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Виктор Жалилов “Навбаҳор”да ишлаган кезлари кўплаб ёшларни кашф этиб, уларни асосий таркибга жалб этганди
Киритилди: 19:22, 08.02.2021. Ўқилди: 2957 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Айни пайтда ўз ўқув – машғулот йиғинини Туркияда олиб бораётган “Навбаҳор” мазкур мамлакатдаги йиғин доирасидаги илк ўртоқлик баҳсини 6 февраль куни Қозоғистон Премьер-лигаси вакили “Ордабаси” (Чимкент) жамоасига қарши олиб борди.
Киритилди: 09:52, 07.02.2021. Ўқилди: 2212 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун тунги соат 03:00да Наманганнинг “Навбаҳор” ПФК делегацияси навбатдаги ўқув-машғулот йиғинини ўтказиш учун Тошкент – Истанбул ҳаво йўналишидаги самолётда Туркияга жўнаб кетди.
Киритилди: 14:46, 03.02.2021. Ўқилди: 1960 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, “Навбаҳор” янги мавсумга жиддий тарзда тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 23:11, 01.02.2021. Ўқилди: 3833 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Айни пайтда ўз ўқув-машғулот йиғинини пойтахтимиз Тошкентда олиб бораётган “Навбаҳор” сафига янги легионер қўшилди.
Киритилди: 23:00, 28.01.2021. Ўқилди: 3313 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Таниқли футбол мутахассиси Алишер Никимбев ўзининг телеграмдаги канали орқали тарқатган маълумотга қараганда, ушбу ҳафтада Андрей Канчельскиснинг "Навбаҳор" жамоасига қарши даъвоси борасида ФИФАнинг "Футболчилар мақоми бўйича қўмита"нинг қарори қабул қилиниши кутилмоқда.
Киритилди: 14:53, 28.01.2021. Ўқилди: 4988 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Ҳоким Кубоги»нинг 1-туридан ўрин олган «Бунёдкор» - «Навбаҳор фарм» (0:0) учрашувидан кейин «лочинлар» устози Рашид Ғофуровнинг фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 17:31, 24.01.2021. Ўқилди: 2209 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Маҳоратли ярим ҳимоячи Абдужамол Исроилов “Навбаҳор”ни тарк этди.
Киритилди: 16:41, 24.01.2021. Ўқилди: 2918 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Наманган вилоят ҳокими, вилоят футбол ассоциацияси президенти Шавкат Шокиржанович Абдураззоқов
Киритилди: 01:39, 21.01.2021. Ўқилди: 1594 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи-вице президенти Равшан Эрматов, МОҚ бош котиби Ойбек Касимов, шунингдек, бир қатор мутасадди ва мутахассислар Наманган вилоятига ташриф буюришди.
Киритилди: 20:00, 20.01.2021. Ўқилди: 1432 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Мазкур йиғин доирасида тожикистонликлар 1 ва 5 февраль кунлари Дубай шаҳрида Иордания термасига қарши 2 та ўртоқлик ўйинлари ўтказишни режалаштиришган.
Киритилди: 23:03, 15.01.2021. Ўқилди: 2177 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, кеча жамоамиз машғулотига икки нафар сербиялик футболчилар қўшилишган ва улар билан уюштирилган интервью клубимизнинг pfcnavbahor.uz расмий сайтида эълон қилинганди.
Киритилди: 20:22, 13.01.2021. Ўқилди: 2812 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабар берганимиздек, жамоамизнинг бугунги машғулотига икки нафар сербиялик футболчилар – ҳимоячи Никола Тасич ва ярим ҳимоячи Марко Путинканин қўшилишди.
Киритилди: 22:51, 12.01.2021. Ўқилди: 4343 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, жамоамиз аъзолари янги мавсумга жиддий тарзда тайёргарлик кўришмоқда.
Киритилди: 19:49, 12.01.2021. Ўқилди: 3492 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Жамоамиз аъзолари янги мавсумга жиддий тарзда тайёргарлик кўришмоқда.
Киритилди: 23:27, 11.01.2021. Ўқилди: 2290 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, “Навбаҳор” мураббийлар штабидан сербиялик мутахассис Дражен Дукич ҳам жой олди ва у Нўъмон Ҳасановга ёрдам берадиган бўлди.
Киритилди: 23:49, 09.01.2021. Ўқилди: 2732 марта. Фикрлар сони: 0 та.