Ўзбекистон терма жамоасида рўй берган ўзгаришлар ҳақида гапирмаган одам қолмади. Бу борада миллий жамоамизнинг Мухлислар клуби фикри ҳам аҳамият касб этиши турган гап.
Киритилди: 03:44, 02.07.2015. Ўқилди: 7282 марта. Фикрлар сони: 49 та.
Ўтган ҳафта ЎФФ ҳамда “Терма жамоалар маркази” шундай қарорлар қабул қилдики, бу кенг жамоатчиликнинг муҳокамасига сабаб бўлгани рост.
Киритилди: 14:04, 01.07.2015. Ўқилди: 10414 марта. Фикрлар сони: 35 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг янги устози Самвел Бабаян яқин вақт ичида Олий Лига клублари бош мураббийлари билан учрашади.
Киритилди: 17:41, 30.06.2015. Ўқилди: 5528 марта. Фикрлар сони: 57 та.
Аввал хабар берганимиздек, Самвель Бабаян қўл остидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳамда Виктор Жалилов бошқарувидаги олимпия терма жамоаси июль ойида ўқув-машғулот йиғинларини ўтказади.
Киритилди: 15:03, 30.06.2015. Ўқилди: 6874 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Айни вақтда Қозоғистоннинг “Ордабаси” жамоасида фаолият юритаётган Александр Гейнрих узоқ муддатли танаффусдан сўнг яна Ўзбекистон миллий терма жамоасига қайтади.
Киритилди: 14:56, 30.06.2015. Ўқилди: 14685 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Ўзбекистон Футбол федерацияси миллий терма жамоанинг Ливан билан ўртоқлик учрашуви ўтказиши ҳақидаги маълумотни тасдиқламади.
Киритилди: 14:50, 30.06.2015. Ўқилди: 4773 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон футбол федерациясининг расмий твиттери хабарига кўра, миллий терма жамоамиз бош мураббийи Самвел Бабаян бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси мухлислари клубининг аъзолари билан учрашув ўтказади.
Киритилди: 09:27, 30.06.2015. Ўқилди: 5082 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Ўзбекистон терма жамоаси бош мураббийи — Самвел Бабаян спорт журналистикаси соҳасида фаолият олиб бораётган оммавий ахборот воситалари вакиллари билан норасмий учрашув ташкил этди.
Киритилди: 17:44, 29.06.2015. Ўқилди: 7654 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Йиғин муддати ва кенгайтирилган рўйхат тез орада ЎФФ томонидан эълон қилиниши кутилмоқда.
Киритилди: 20:22, 28.06.2015. Ўқилди: 5169 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Самвел Бабаянни миллий терма жамоа устозига айлангани кўп муҳокамага сабаб бўлмоқда. Жумладан, футболимизнинг бир қатор расмийлари ҳам бу борада ўз фикрлари билан ўртоқлашмоқда.
Киритилди: 18:32, 25.06.2015. Ўқилди: 8133 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоасида бош мураббий ўзгарди.
Киритилди: 18:25, 25.06.2015. Ўқилди: 6859 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг янги бош мураббийи Самвел Бабаян ўз ишини бошлади.
Киритилди: 17:50, 25.06.2015. Ўқилди: 6978 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Мажлисга Ўзбекистон Футбол Федерацияси президенти Мираброр Усмонов раислик қилди.
Киритилди: 15:07, 25.06.2015. Ўқилди: 9124 марта. Фикрлар сони: 53 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг янги бош мураббийи Самвель Бабаянга чет эллик маслаҳатчи мураббий ёрдам беради. Бу ҳақда "Правда Востока" газетасига таяниб UzDaily.uz хабар бермоқда.
Киритилди: 12:44, 25.06.2015. Ўқилди: 11968 марта. Фикрлар сони: 37 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасига янги бош мураббий этиб Самвел Бабаян тайинлангач, у ўзи учун мураббийлар штабини шакллантиришга киришди.
Киритилди: 16:53, 24.06.2015. Ўқилди: 7747 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Куни-кеча терма жамоамиз мураббийлар штабида рўй берган ўзгариш турли сайтларда, ижтимоий тармоқларда етарлича муҳокама бўлди.
Киритилди: 14:02, 24.06.2015. Ўқилди: 13935 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Ҳафтанинг энг кутилмаган воқеларидан бири шубҳасиз Самвел Бабаянни Ўзбекистон миллий терма жамоасига бош мураббий этиб тайинлангани бўлди.
Киритилди: 23:49, 23.06.2015. Ўқилди: 14668 марта. Фикрлар сони: 35 та.
Ўзбекистонлик собиқ футболчи Азамат Абдураимов миллий терма жамоанинг мураббийлар штабида юз берган ўзгаришларга муносабатини билдирди. Бу ҳақда у ўзининг фейсбукдаги саҳифасида ёзиб қолдирган.
Киритилди: 16:33, 23.06.2015. Ўқилди: 9026 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўзбекистон Футбол Федерацияси президенти Мираброр Усмонов Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимовнинг истеъфосини қабул қилди.
Киритилди: 12:18, 23.06.2015. Ўқилди: 25252 марта. Фикрлар сони: 432 та.
Айни пайтда ЎФФ ажлислар залида мураббийлар кенгаши йиғилиши бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 12:12, 23.06.2015. Ўқилди: 8871 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Одатда Ўзбекистон футболи учун ёз фасли мавсумнинг иккинчи қисмига тайёргарлик даври ҳисобланади.
Киритилди: 09:58, 20.06.2015. Ўқилди: 5050 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бу натижа кўпчилик ўзбек футбол ишқибозларини яна бир бор ранжитди. Шу муносабат билан Сизларга ўзбек футболи ҳақидаги шеърни тақдим этамиз.
Киритилди: 16:38, 17.06.2015. Ўқилди: 12958 марта. Фикрлар сони: 28 та.
Хоҳ катта асар бўлсин, хоҳ кичик мақола ёзасизми албатта далил, исбот, сабаб, моҳият етарлича бўлиш шарт. Мен профессионал ижодкор бўлмасамда бу нарсани яхши тушунаман.
Киритилди: 16:18, 17.06.2015. Ўқилди: 24905 марта. Фикрлар сони: 75 та.
Миржалол Қосимов устозлигидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси Тошкентдаги йиғинни якунига етказди. Жамоа Пхеньянга жўнаб кетиш олдидан «Жар» стадионида сўнгги машғулотини ўтказди.
Киритилди: 09:28, 16.06.2015. Ўқилди: 7119 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон – Эрон ўртоқлик учрашувидан сўнг (0:1) ҳар икки жамоа бош мураббийлари иштирокида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:53, 12.06.2015. Ўқилди: 9288 марта. Фикрлар сони: 19 та.