Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳужумчиси Камолиддин Мурзоев «Краснодар»га қарши назорат учрашувидан сўнг ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Миржалол Қосимов мағлубиятдан фожеа ясашга ҳожат йўқлигини айтиб ўтди.
Россиянинг «Краснодар» жамоаси бош мураббийи, сербиялик мутахассис Славолюб Муслин бундай жамоаларга қарши тўп суриш ёқимли эканлигини таъкидлаб ўтди.
Бирлашган Араб Амирликларида йиғин ўтказаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси Россиянинг «Краснодар» клубига қарши назорат учрашуви ўтказди.
Россия Биринчи дивизиони вакили "Урал" жамоаси бош мураббийи Павел Гусевнинг хабар беришича, 28 январь куни Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва "Урал" клуби ўртасида назорат учрашуви ўтказилади.
БААнинг Дубай шаҳрида ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 январь куни Россия премьер-лигаси вакили «Краснодар» клуби билан назорат учршашувида майдонга тушади.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоаси 6 ибнь куни Хитой терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 23 январь куни Россия Премьер-лигаси вакили "Краснодар" билан назорат ўйинини ўтказадиган бўлди. Бу ҳақда клуб расмий сайти хабар тарқатди.
Хабарингиз бор, 23 январь куни Фарғонанинг "Нефтчи" клуби Россиянинг "Краснодар" клуби билан назорат учрашувида майдонга тушади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Малайзия терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг кейинги режалари ҳақида бош мураббий Миржалол Қосимов батафсил тўхталиб ўтди.
2013 йилнинг 1 февраль куни Ўзбекистон ва Озарбойжон терма жамоалари ўртасидаги учрашув бўлиб ўтадиган стадион номи ва ўйиннинг бошланиш вақти маълум бўлди.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 1 февраль куни Озарбойжон миллий терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушади. Учрашув Ўзбекистон миллий терма жамоасининг БААдаги ўқув-машғулот йиғинлари доирасида ташкил этилади.
"Озарбойжон терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказиш - бу вариант эмас, ҳал бўлган масала", дейди Ўзбекистон футбол федерацияси бош котиби Сардор Раҳматуллаев Apa.az сайтига берган интервьюсида.
Azerisport.com сайтининг хабар беришича, 2013 йилнинг 1 февраль куни Ўзбекистон ва Озарбойжон терма жамоалари ўзаро ўртоқлик учрашувини ўтказишади.