Ўзбекистон Олий Лигасидан ўрин олган 7-тур учрашувларига "Нефтчи" ва "Машъал" жамоалари ўртасидаги учрашув билан старт берилди. Турнинг дастлабки учрашувида фарғоналиклар ишончли ғалабага эришишди.
Киритилди: 18:54, 04.05.2012. Ўқилди: 6306 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий Лига 8-тур учрашувларини бошқариб борувчи ҳакамлар номи маълум бўлди. Бу ҳақда ЎзПФЛ расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 15:59, 04.05.2012. Ўқилди: 6004 марта. Фикрлар сони: 3 та.
4-8 май кунлари ўтказиладаигн Олий Лига 7-тур учрашувларининг бошланиш вақти маълум бўлди. Турни жума куни «Нефтчи» ҳамда «Машъал» жамоалари ўртасидаги баҳс бошлаб беради. Фарғонада бўладиган ўйин 17:00да бошланади.
Киритилди: 14:45, 04.05.2012. Ўқилди: 5904 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, 5 май куни Самарқандда "Динамо" ҳамда "Шўртан" жамоалари ўзаро баҳс олиб боришади.
Киритилди: 18:24, 01.05.2012. Ўқилди: 6342 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 10:54, 30.04.2012. Ўқилди: 6224 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Андижон" ва "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги учрашув ниҳоясига етгач, мезбонлар устози Александр Аверьянов ўйин уйин борасидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 18:46, 29.04.2012. Ўқилди: 6492 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Андижон" ва "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги учрашув ниҳоясига етгач, "Нефтчи" бош мураббийи Юрий Саркисян учрашув борасида фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 18:36, 29.04.2012. Ўқилди: 6682 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Олий Лигасининг 6-турида кетма-кет учрашувларда дурнаглар қайд этилганди. турнинг сўнгги учрашувида "Андижон" футболчилари ғалаба қозонишди.
Киритилди: 18:26, 29.04.2012. Ўқилди: 6600 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Шўртан” ҳамда “Олмалиқ” жамоалари ўртасидаги учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмига “Шўртан” клуби бош мураббийи Игорь Криушенко ташриф буюрди ва журналистларни қизиқтирган саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 08:31, 29.04.2012. Ўқилди: 5507 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Шўртан” ҳамда “Олмалиқ” жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етгач, ҳар икки жамоа бош мураббийлари ўртасида матбуот анжумани бўлиб ўтди. Дастлаб, журналистлар саволларига меҳмонлар бош мураббийи – Игорь Шквирин жавоб қайтарди.
Киритилди: 08:22, 29.04.2012. Ўқилди: 6349 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Навбаҳор"-"Бухоро" (1:1) учрашуви якунлангач ҳар икки жамоа мураббийлари ўртасида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:17, 29.04.2012. Ўқилди: 5515 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 08:16, 29.04.2012. Ўқилди: 5670 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Олий Лигаси 6-туридаги навбатдаги учрашув якунига етди. Олий Лигада дуранг ўйнамаган бирорта ҳам жамоа қолмади.
Киритилди: 20:35, 28.04.2012. Ўқилди: 5905 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ғузордаги марказий стадионда бу йилги мавусмни кўтаринки руҳда бошлаган Ғузорнинг "Шўртан" яна бир маротаба очко йўқотди.
Киритилди: 20:14, 28.04.2012. Ўқилди: 5747 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий Лиганинг бугунги кунги учрашувларидан иккинчиси, кечагисини қўшиб ҳисоблаганда учинчи учрашувда 1:1 натижаси қайд этилди.
Киритилди: 19:58, 28.04.2012. Ўқилди: 5772 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон Олий Лигасидан ўрин олган Намангандаги учрашувда "Навбаҳор" ва "Бухоро" жамоалари ўзаро кураш олиб боришди. Учрашувда меҳмонлар сўнгги дақиқаларда киритилган гол эвазига мағлубиятдан қутулиб қолди.
Киритилди: 18:24, 28.04.2012. Ўқилди: 6060 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Кеча бўлиб ўтган Олий Лиганинг 6-туридан ўрин олган Тошкентнинг икки жамоаси «Локомотив» ва «Пахтакор» жамоалари ўртасидаги учрашувни бошқариб борган Марат Исмоиловга нисбатан жуда эътирозлар янграганди.
Киритилди: 14:28, 28.04.2012. Ўқилди: 7066 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Хабарингиз бор, бугун 21-миллий чемпионатимизнинг 6-тур доирасида "Шўртан" ҳамда "Олмалиқ" жамоалари ўртасидаги баҳс бугун бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:47, 28.04.2012. Ўқилди: 6480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎзПФЛ-2012 6-тури доирасидан ўрин олган "Локомотив"-"Пахтакор" учрашув (1:1) тугаганидан сўнг уйиндан кейинги матбуот анжуманида жамоалар устозлари ўз фикрларини билдириб ўтишди.
Киритилди: 00:39, 28.04.2012. Ўқилди: 5892 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лиганинг 6-туридан ўрин олган марказий учрашувлардан бири "Локомотив" ҳамда "Пахтакор" жамоалари ўртасида кечди.
Киритилди: 21:33, 27.04.2012. Ўқилди: 6052 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун 17:00да старт оладиган беллашув одатдагидек Тошкент темирйўл муҳандислиги институтига қарашли стадионда ўтказилади.
Киритилди: 10:25, 27.04.2012. Ўқилди: 6068 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лиганинг 6-туридан ўрин олган учрашувда "Навбаҳор" "Бухоро" жамоасини синовдан ўтказади. Ушбу учрашувга бўлган қизиқиш юқори даражада дейишимиз мумкин.
Киритилди: 07:41, 27.04.2012. Ўқилди: 6341 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун бўлиб ўтган ПФЛ-2012 6-тури доирасидан ўтган "Машъал-"Насаф" учрашуви (0:0) дан сўнг "Насаф" устози Рўзиқул Бердиев ҳам ўз фикр мулоҳазалари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:37, 26.04.2012. Ўқилди: 6221 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун бўлиб ўтган ПФЛ-2012 6-тури доирасидан ўрин олган "Машъал-"Насаф" учрашуви (0:0) дан сўнг "Машъал" устози шогирдлари ҳаракатларидан қониқиш ҳосил қилганлигини билдирди.
Киритилди: 22:30, 26.04.2012. Ўқилди: 5929 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бунёдкор"-"Металлург" учрашувидан кейинги матбуот анжуманига биринчи бўлиб меҳмонлар устози ташриф буюрди.
Киритилди: 21:49, 26.04.2012. Ўқилди: 6202 марта. Фикрлар сони: 2 та.