"Қизилқум" — "Нефтчи" жамоалари учрашувидан сўнг, фарғоналиклар клуб раиси Тоҳир Копадзе журналистлар қизиқтирган саволларга жавоб қайтарди, дея хабар бермоқда "Қизилқум" расмий сайти.
Киритилди: 16:30, 02.07.2015. Ўқилди: 3810 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Қизилқум" — "Нефтчи" учрашувидан сўнг, иккинчи бўлиб мезбонлар бош менежери Ҳамиджон Актамов ўйин ҳақида ўз фикрларини журналистлар билан ўртоқлашди, дея хабар бермоқда "Қизилқум" расмий сайти.
Киритилди: 15:15, 02.07.2015. Ўқилди: 2721 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Бухоро”-“Сўғдиёна” (1:0) учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди. Унда меҳмонлар бош мураббийи Даврон Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 12:33, 02.07.2015. Ўқилди: 3189 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Бухоро”-“Сўғдиёна” (1:0) учрашуви якунланганидан сўнг, матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Бухоро” жамоаси устози Жамшид Саидов иштирок этди.
Киритилди: 12:00, 02.07.2015. Ўқилди: 3306 марта. Фикрлар сони: 6 та.
“Қўқон-1912” – “Бунёдкор” (0:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Рустам Абдуллаев саволларга жавоб берди.
Киритилди: 03:40, 02.07.2015. Ўқилди: 3673 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қўқон-1912” – “Бунёдкор” (0:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Сергей Лушан саволларга жавоб берди.
Киритилди: 03:32, 02.07.2015. Ўқилди: 3367 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун олий лигада биринчи давранинг сўнгги тур учрашувлари бўлиб ўтди. “Андижон” жамоаси ўз майдонида “Пахтакор”ни қабул қилди.
Киритилди: 23:54, 01.07.2015. Ўқилди: 4205 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Қарши шаҳридаги “Марказий” стадионда XXIV Ўзбекистон чемпионатининг биринчи давраси сўнгги 15-турида Қашқадарё воҳасининг икки жамоаси “Насаф” ва “Машъал” жамоалари ўзаро куч синашишди.
Киритилди: 21:58, 01.07.2015. Ўқилди: 3659 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Учрашув шиддатли ҳужумлар билан бошланди. “Қўқон-1912” футболчилари дастлабки дақиқаларда “қалдирғочлар”га қараганда кўпроқ хавфли вазият яратишди.
Киритилди: 19:56, 01.07.2015. Ўқилди: 4278 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун Олий лигаинг биринчи давраси ниҳоясига етади. Мамлакатимизнинг бир нечта шаҳарларида 15-тур учрашувлари бошланиш арафасида.
Киритилди: 17:27, 01.07.2015. Ўқилди: 5685 марта. Фикрлар сони: 15 та.
“Локомотив” олий лиганинг навбатдаги турини ўз майдонида ўтказади. “Темирйўлчилар” ТТЙМИ стадионида “Навбаҳор”ни қабул қилишади.
Киритилди: 13:46, 01.07.2015. Ўқилди: 3030 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ғузор шаҳридаги Марказий ўйингоҳида Ўзбекистон XXIV - Миллий Чемпионатининг Олий Лига 15-туридан ўрин олган “Шўртан” ва “Металлург” жамоалари ўртасида ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 20:25, 30.06.2015. Ўқилди: 3041 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Олий Лига клублари 15-тур ўйинлари бошланиш вақтларини тасдиқлашди.
Киритилди: 17:38, 30.06.2015. Ўқилди: 2567 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:01, 30.06.2015. Ўқилди: 3911 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Машъал” Олий лиганинг биринчи даврасини сўнги учрашувини воҳа дербиси билан якунлайди. Қаршида “Насаф” меҳмони бўламиз ва биринчи давра тамомланади.
Киритилди: 09:21, 30.06.2015. Ўқилди: 3147 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Биринчи давра ҳам ўз поёнига етиб бормоқда. Дастлабки давранинг сўнгги учрашувини “Бухоро” ўз майдонида Жиззахнинг “Сўғдиёна” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 13:53, 29.06.2015. Ўқилди: 2359 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Олий Лига 14-тур доирасида бўлиб ўтган “Металлург” - “Қизилқум” учрашувидан(4:2) кейин мезбонлар мураббийи Рустам Мирсодиқов журналистларни қизиқтирган саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 18:38, 28.06.2015. Ўқилди: 2500 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига 14-тури доирасида “Бунёдкор” Игорь Шквирин бошчилигидаги “Олмалиқ” клубини қабул қилди.
Киритилди: 03:46, 28.06.2015. Ўқилди: 4413 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Олмалиқ” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози Сергей Лушчан қатнашди.
Киритилди: 03:44, 28.06.2015. Ўқилди: 3538 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Олмалиқ” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб олмалиқликлар устози Игорь Шквирин иштирок этди.
Киритилди: 03:42, 28.06.2015. Ўқилди: 3252 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Элдор Шомуродовнинг ягона голи олий лига 14-тури доирасида “Бунёдкор”га “Олмалиқ” устидан ғалаба келтирди.
Киритилди: 03:30, 28.06.2015. Ўқилди: 2824 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 14-тури доирасида бугун яна 2та ўйин бўлиб ўтади. "Металлург" Бекободда "Қизилқум"ни қабул қилса, "Бунёдкор" ўз майдонида "Олмалиқ" билан баҳс юритади.
Киритилди: 17:56, 27.06.2015. Ўқилди: 6437 марта. Фикрлар сони: 16 та.
30 июнь – 1 июль кунлари олий лигада 15-тур ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:20, 27.06.2015. Ўқилди: 5498 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Динамо» - «Андижон» учрашувидан сўнг дастлаб меҳмонлар бой мураббийи Эдгар Гесс журналистлар саволларига жавоб қайтарди, дея хабар бермоқда “Динамо” расмий сайти.
Киритилди: 15:05, 27.06.2015. Ўқилди: 2534 марта. Фикрлар сони: 3 та.