Киритилди: 05:10, 20.05.2024. Ўқилди: 716 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 8-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Нефтчи” (1:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида фарғоналиклар бош мураббийи Виталий Левченко қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:08, 20.05.2024. Ўқилди: 930 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 8-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Нефтчи” (1:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Самвел Бабаян иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:06, 20.05.2024. Ўқилди: 1200 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 8-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Нефтчи” жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида “лочинлар”нинг 28 ёшли эронлик тажрибали ярим ҳимоячиси Сияваш Ҳақназари бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:04, 19.05.2024. Ўқилди: 956 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 8-туридан ўрин олган "Қизилқум"га қарши учрашувдан кейинги матбуот анжуманида "Олимпик" мураббийи Сергей Чигодаев иштирок этди.
Киритилди: 23:16, 18.05.2024. Ўқилди: 1869 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 8-туридан ўрин олган “Қизилқум” - “Олимпик” (2:4) учрашувидан сўнг навоийликлар бош мураббийи Жамшид Саидов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:13, 18.05.2024. Ўқилди: 1263 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон” – “Металлург” (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида "Металлург" бош мураббийи Веско Стешевич иштирок этди.
“Андижон” – “Металлург” (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида "Андижон" жамоаси устози Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 22:47, 18.05.2024. Ўқилди: 1034 марта. Фикрлар сони: 0 та.