Суперлига 6-туридан ўрин олган "Динамо" – "Олимпик" (0:1) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 10:50, 14.06.2024. Ўқилди: 1212 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Суперлиганинг қолдирилган 6-тури доирасидаги «Динамо»-«Олимпик» (0:1) ўйинидан сўнг жамоамиз устози Тимур Кападзе ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:09, 13.06.2024. Ўқилди: 1304 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Насаф" – "Локомотив" (3:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:23, 03.06.2024. Ўқилди: 3022 марта. Фикрлар сони: 13 та.
«Андижон» – «Пахтакор» (1:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг дастлабки қисмида меҳмонлар бош мураббийи Максим Шацких журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 00:44, 03.06.2024. Ўқилди: 1553 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Суперлиганинг 10-тур доирасида бўлиб ўтган "Насаф" - "Локомотив" (3:0) жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин "темирйўлчилар" бош мураббийи Ёрқин Назаров учрашув ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:26, 02.06.2024. Ўқилди: 1404 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Бунёдкор" – "Нефтчи" (0:3) учрашувидан сўнг мезбонлар мураббийи Илёс Зейтуллаев ўз фикрларин билдириб ўтди.
Киритилди: 02:45, 02.06.2024. Ўқилди: 993 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Бунёдкор" – "Нефтчи" (0:3) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Виталий Левченко ўз фикрларин билдириб ўтди.
Киритилди: 02:43, 02.06.2024. Ўқилди: 1088 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган ОКМК – "Металлург" (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Веско Стешевич ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 07:01, 01.06.2024. Ўқилди: 468 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган ОКМК – "Металлург" (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:59, 01.06.2024. Ўқилди: 429 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Сурхон" – "Сўғдиёна" (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар мураббийи Улуғбек Боқиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:58, 01.06.2024. Ўқилди: 540 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Сурхон" – "Сўғдиёна" (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Февзи Давлетов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:55, 01.06.2024. Ўқилди: 672 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Динамо" – "Қизилқум" (2:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Жамшид Саидов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 08:12, 31.05.2024. Ўқилди: 632 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-турида ўз майдонида "Қизилқум" устидан ғалаба қозонган "Динамо" клуби бош мураббийи Вадим Абрамов ғалаба ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 08:10, 31.05.2024. Ўқилди: 673 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-турида ўз майдонида "Олимпик" билан дуранг ўйнаган "Навбаҳор" клуби устози Самвел Бабаян ўйин ҳақида ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 08:08, 31.05.2024. Ўқилди: 696 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Навбаҳор" – "Олимпик" (0:0) ўйинидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Тимур Кападзе ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 08:05, 31.05.2024. Ўқилди: 637 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 9-туридан ўрин олган "Локомотив" – "Сурхон" (1:1) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Февзи Давлетов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:46, 28.05.2024. Ўқилди: 608 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 9-тури доирасида бўлиб ўтган "Локомотив" - "Сурхон" ўйинидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида "темирйўлчилар" бош мураббийи Ёрқин Назаров иштирок этди.
Киритилди: 22:24, 27.05.2024. Ўқилди: 1003 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 9-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" – "Бунёдкор" (4:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Илёс Зейтуллаев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:27, 27.05.2024. Ўқилди: 750 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 9-туридан ўрин олган "Нефтчи" – ОКМК (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Виталий Левченко матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:24, 27.05.2024. Ўқилди: 914 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 9-туридан ўрин олган «Нефтчи» – ОКМК (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:21, 27.05.2024. Ўқилди: 7177 марта. Фикрлар сони: 8 та.