Литванинг Клайпеда шаҳрида бодибилдинг бўйича Европа очиқ чемпионати ва фитнес бўйича Amber Prix 2018 (WFF-WBBF) мусобақаси бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:57, 23.05.2018. Ўқилди: 2042 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Слаломда эшкак эшиш бўйича терма жамоамиз аъзолари яна бир муҳим спорт беллашуви арафасида турибдилар.
Киритилди: 14:02, 23.05.2018. Ўқилди: 1537 марта. Фикрлар сони: 3 та.
24-28 май кунлари Вьетнамнинг Хошимин шаҳрида таэквондо WTF бўйича XXIII Осиё чемпионати бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:24, 23.05.2018. Ўқилди: 1903 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Чирчиқ шаҳридаги Жалолиддин Мангуберди спорт мажмуасида ёзги биатлон бўйича Ўзбекистон чемпионати якунланди.
Киритилди: 11:31, 23.05.2018. Ўқилди: 2667 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Наманган шаҳрида велоспортнинг трек йўналиши бўйича 2002-2003, 2004-2005 йилларда туғилган ёш спортчилар ўртасида Ўзбекистон чемпионатига старт берилди.
Киритилди: 04:13, 23.05.2018. Ўқилди: 1896 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 22 май куни Миллий олимпия қўмитасида Ўзбекистон енгил атлетика федерациясининг навбатдан ташқари ҳисобот-сайлов конференцияси ташкил қилинди.
Киритилди: 16:27, 22.05.2018. Ўқилди: 3021 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Навоий шаҳрида олимпия оиласига кирувчи триатлон бўйича Ўзбекистон биринчилиги ҳамда чемпионати бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:56, 22.05.2018. Ўқилди: 2233 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон Республикаси Давлат солиқ қўмитаси раиси Ботир Парпиев 14 йил деганда ўз курсисини ўринбосари Беҳзод Анварович Мусаевга бўшатиб берган эди.
Киритилди: 15:22, 22.05.2018. Ўқилди: 2601 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хоккей бўйича Данияда бўлиб ўтаётган 2018 йилги жаҳон чемпионатида финалчилар номи маълум бўлди.
Киритилди: 02:01, 20.05.2018. Ўқилди: 11288 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Рио-де-Жанейродаги Олимпиада ўйинлари чемпиони қозоғистонлик Дониёр Елеусинов профессионал боксдаги навбатдаги жангини 6 июнь куни Лондондаги York Hall’да ўтказиши мумкин.
Киритилди: 18:24, 19.05.2018. Ўқилди: 4566 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун, 16 май куни Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси мажлислар залида Ўзбекистон каратэ Миллий федерациясининг навбатдан ташқари сайлов Конференцияси бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:15, 16.05.2018. Ўқилди: 6101 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ливандаги Осиё чемпионатида иштирок этган ёш дзюдочиларимиз мамлакатимизга қайтиб келишди.
Киритилди: 10:41, 15.05.2018. Ўқилди: 2493 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Россиянинг Оренбург шаҳрида дзюдо бўйича Европа Очиқ кубоги баҳслари бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:05, 14.05.2018. Ўқилди: 3209 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Пойтахтимизда ўтказилаётган спорт курашлари бўйича ўсмирлар ўртасидаги Осиё чемпионати якунига етди.
Киритилди: 23:11, 13.05.2018. Ўқилди: 5296 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ливанда ўсмирлар ва ёшлар ўртасида дзюдо бўйича Осиё чемпионати якунига етди. Аввал хабар бериб ўтганимиздек, ушбу мусобақада Буэнос-Айресда бўлиб ўтадиган ўсмирлар Олимпия ўйинлари учун муҳим бўлган рейтинг очколари ҳам ўйналди.
Киритилди: 23:09, 13.05.2018. Ўқилди: 2577 марта. Фикрлар сони: 1 та.
13 май тонгида украиналик жаҳон чемпиони Василий Ломаченко ҳамда яна бир жаҳон чемпиони Хорхе Линарес чемпионлик жангида рингга кўтарилди, деб ёзади «Оламспорт».
Киритилди: 14:30, 13.05.2018. Ўқилди: 2835 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Миллий олимпия қўмитаси ташаббуси билан ўтказилаётган «Олимпия келажаги» мусобақасининг дзюдо бўйича баҳсларида навбатдаги финалчи аниқланди.
Киритилди: 13:26, 13.05.2018. Ўқилди: 3074 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, бугун, 13 май куни Рио Олимпиадаси чемпиони Фазлиддин Ғойибназаров профессионал боксдаги тўртинчи жангини ўтказади.
Киритилди: 09:32, 13.05.2018. Ўқилди: 13674 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Профессионал боксда WBA International камари соҳибига айланган Шоҳжаҳон Эргашев Миллий олимпия қўмитасида меҳмон бўлди.
Киритилди: 23:55, 12.05.2018. Ўқилди: 6510 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Айни пайтда профессионал боксда фаолиятини давом эттираётган Олимпиада чемпиони Фазлиддин Ғоибназаров эртага ўзининг навбатдаги жангини ўтказади.
Киритилди: 12:39, 12.05.2018. Ўқилди: 5827 марта. Фикрлар сони: 1 та.
5 май куни Тошкентдаги муҳташам “Ўзбекистон” спорт мажмуасида профессионал бокс оқшоми ташкил этилди.
Киритилди: 18:02, 10.05.2018. Ўқилди: 4271 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:53, 10.05.2018. Ўқилди: 4131 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:31, 10.05.2018. Ўқилди: 3924 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун пойтахтимизда спорт курашлари бўйича ўсмирлар ўртасида Осиё чемпионати старт олди.
Киритилди: 13:06, 10.05.2018. Ўқилди: 3267 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:04, 10.05.2018. Ўқилди: 2988 марта. Фикрлар сони: 2 та.