Олий лиганинг 28-турида “Насаф” Самрқандда “Динамо” жамоаси меҳмони бўлиб, дурангга эришди.
Киритилди: 17:06, 31.10.2015. Ўқилди: 3280 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кеча Stadion.uz сайтида Викторина ўйинларининг 6-тури ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 15:22, 31.10.2015. Ўқилди: 3790 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 28-тури доирасида бугун сўнгги учта баҳс бўлиб ўтади. Дастлабки ўйин бошланиш арафасида.
Киритилди: 14:57, 31.10.2015. Ўқилди: 5614 марта. Фикрлар сони: 23 та.
Чемпионатнинг 28-турида "Андижон" жамоаси Тошкентда "Бунёдкор" клубига қарши майдонга тушади. Мазкур учрашувга жамоамизнинг тайёргарлиги давом этмоқда.
Киритилди: 14:51, 31.10.2015. Ўқилди: 3060 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча "Бухоро" жамоаси Бекободда "Металлург" жамоасини мағлубиятга учратди. Ушбу ғалаба муҳимлиги билан бирга, тарихий ҳам саналади
Киритилди: 14:44, 31.10.2015. Ўқилди: 3445 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун «Қўқон-1912» клуби вице-президенти, бош директори Бахтиёржон Адилович Толиповнинг туғилган куни. Қўқон футболининг фидойи инсонларидан бири бугун ўзининг 54 ёшини қарши олмоқда.
Киритилди: 14:37, 31.10.2015. Ўқилди: 2568 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Фарғонадаги “Истиқлол” стадионида “Нефтчи” ва “Қўқон-1912” жамоалари ўртасидаги учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:29, 31.10.2015. Ўқилди: 3755 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистонлик футболчи Максим Шацких мураббийлик фаолиятига олиб бориш учун тегишли рухсатномага эга бўлди.
Киритилди: 13:18, 31.10.2015. Ўқилди: 3111 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ҳа, тағин 20 йил оралиқда. Қойилмисиз? Ўтган ҳафта футбол қироли Пеле 75га кирган эди.
Киритилди: 11:48, 31.10.2015. Ўқилди: 4379 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Футболчилик фаолияти давомида Чехия, Словения ҳамда Хитой мамлакатларида тўп суришга улгурган Азиз Ибрагимов ҳозирда «Бухоро» клуби шарафини ҳимоя қилмоқда.
Киритилди: 09:09, 31.10.2015. Ўқилди: 3467 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биласиз, бугун Олий Лигада 28-тур учрашувлари старт олди.
Киритилди: 22:37, 30.10.2015. Ўқилди: 3316 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:33, 30.10.2015. Ўқилди: 2460 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон терма жамоаси ва "Краснодар" ярим ҳимоячиси Одил Аҳмедов "буқалар" сайтига интервью берди.
Киритилди: 22:13, 30.10.2015. Ўқилди: 3334 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Сайтимизда "Футбол башорати" танлови фаолият олиб бораётганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 21:06, 30.10.2015. Ўқилди: 4649 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Stadion.uz сайтида Викторина ўйинининг 6-тури старт олади.
Киритилди: 20:01, 30.10.2015. Ўқилди: 4773 марта. Фикрлар сони: 53 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Навбаҳор” жамоаси бош мураббий Бахтиёр Ашурматов ўз фикрлари билан ўртоқлашди:
Киритилди: 19:58, 30.10.2015. Ўқилди: 2806 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Навбаҳор” – “Қизилқум” жамоалари ўртасидаги учрашув якунлангач ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида навоийликлар бош менеджери Ҳамит Актамов журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди:
Киритилди: 19:56, 30.10.2015. Ўқилди: 2502 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Сўғдиёна»-«Олмалиқ» (1:0) учрашувидан кейин ташкиллаштирилган матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Игорь Шквирин иштирок этди.
Киритилди: 19:54, 30.10.2015. Ўқилди: 2566 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Сўғдиёна»-«Олмалиқ» (1:0) учрашувидан кейин ташкиллаштирилган матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Даврон Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 19:48, 30.10.2015. Ўқилди: 3002 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун воҳамизнинг олий лигадаги вакилларидан бири Ғузорнинг “Шўртан” жамоаси сафарда “Локомотив” жамоаси билан баҳс олиб борди ва йирик ҳисобда мағлуб бўлди.
Киритилди: 19:46, 30.10.2015. Ўқилди: 2377 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида “Нефтчи” бош мураббий Андрей Фёдоров қатнашди.
Киритилди: 19:30, 30.10.2015. Ўқилди: 3205 марта. Фикрлар сони: 8 та.
“Нефтчи” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманинг биринчи қисмида жамоамиз устози Рустам Абдуллаев иштирок этди.
Киритилди: 19:23, 30.10.2015. Ўқилди: 2752 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун бўлиб ўтган ёшлар лигасининг 28-тур учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Бахтиёр Саттаров ўйин ҳақида фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 19:19, 30.10.2015. Ўқилди: 1941 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун ёшлар лигасида 28-тур учрашувлари бўлиб ўтди. Унда “Динамо” – “Насаф”, “Машъал” – “Пахтакор”, “Бунёдкор” – “Андижон” каби баҳслар бугун бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:20, 30.10.2015. Ўқилди: 3011 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Украина Кубогининг чорак финал босқичига қуръа ташланди.
Киритилди: 18:16, 30.10.2015. Ўқилди: 2885 марта. Фикрлар сони: 1 та.