| 18/02 22:45 | Қорабоғ | - | Ньюкасл |
Ўзбекистон чемпионати 8-тури бизга кутилмаган етакчини тақдим этди, дейиш анча нотўғри бўларди.
Киритилди: 08:16, 18.05.2015. Ўқилди: 3766 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Сербия биринчи лигасида 29-тур учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:07, 18.05.2015. Ўқилди: 4783 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:26, 17.05.2015. Ўқилди: 4714 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Бухоро”-“Қизилқум” учрашувидан сўнг ташкиллаштирилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Бухоро” жамоасининг бош мураббийи ёрдамчиси Шухрат Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 12:19, 17.05.2015. Ўқилди: 2994 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мосванинг «Локомотив» клуби ҳимоячиси Виталий Денисов Россия чемпионатининг 28-тури доирасида «Рубин»га қарши бўлиб ўтган ўйиндан кейин (3:0) ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 09:58, 17.05.2015. Ўқилди: 4461 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Бухоро" - "Қизилқум" жамоалари учрашувидан сўнг, матбуот анжуманига меҳмонлар Ижрочи директори Ҳамиджон Актамов ташриф буюрди.
Киритилди: 09:44, 17.05.2015. Ўқилди: 3255 марта. Фикрлар сони: 5 та.
“Қўқон-1912” – “Шўртан” (2:1) учрашуви якунига етгач ўтказилган матбуот анжуманида мезбонлар устози Рустам Раҳмонович иштирок этиб, ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 09:23, 17.05.2015. Ўқилди: 2742 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Пахтакор" - "Нефтчи" учрашувидан кейинги матбуот анжуманида Мурод Исмоилов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 01:22, 17.05.2015. Ўқилди: 4422 марта. Фикрлар сони: 20 та.
"Пахтакор" - "Нефтчи" учрашувидан кейинги матбуот анжуманида Самвел Бабаян жамоа ўйинидан тўлиқ қониққанини таъкидлаб ўтди.
Киритилди: 01:17, 17.05.2015. Ўқилди: 3910 марта. Фикрлар сони: 8 та.
"Нефтчи"ни 2:0 ҳисобида мағлубиятга учратган "Пахтакор" ишончли ўйин намойиш қилди.
Киритилди: 01:13, 17.05.2015. Ўқилди: 4110 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Андижон" - "Навбаҳор" учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжумани биринчи қисмида "Навбаҳор" мураббийи Зоҳид Нурматов журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 21:58, 16.05.2015. Ўқилди: 4193 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Динамо» - «Сўғдиёна» (2:0) учрашувидан сўнг «Сўғдиёна» бош мураббийи Даврон Файзиев ўйиндан кейинги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:39, 16.05.2015. Ўқилди: 2875 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 9-турида мухлислар “Ўзбек классико”сига гувоҳ бўлишди.
Киритилди: 21:40, 16.05.2015. Ўқилди: 3806 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Олий лига 9-тури доирасидаги “Бунёдкор” – “Машъал” учрашувида Сергей Лушчан шогирдлари йирик ҳисобдаги ғалабани тантана қилишди.
Киритилди: 21:20, 16.05.2015. Ўқилди: 4479 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон чемпионати 9-тур ўйинлари доирасидан ўрин олган "Андижон" - "Навбаҳор" учрашуви бўлиб ўтди. "Водий дербиси" мақомини олган ушбу беллашув муросасиз ўтиши олдиндан тахмин қилинганди.
Киритилди: 21:00, 16.05.2015. Ўқилди: 3128 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Динамо» - «Сўғдиёна» (2:0) учрашувида ўйин қаҳрамонига айланган Азиз Ибрагимов баҳс якунлангач, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 20:49, 16.05.2015. Ўқилди: 3687 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Турнинг энг шиддатли ва муросасиз қарама-қаршиликларидан бири Самарқандда ўтди. Шу куни қўшни Жиззах вилоятининг бош жамоаси «Сўғдиёна» «Динамо» меҳмон бўлди.
Киритилди: 20:28, 16.05.2015. Ўқилди: 2738 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Кичик мундиалга анча пухта тайёргарлик олиб борган ёшлар термамизнинг ҳозирда сўнгги йиғини давом этмоқда.
Киритилди: 20:11, 16.05.2015. Ўқилди: 6458 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Равшан Ҳайдаров устозлигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси ҳозирда Янги Зеландияда ўтадиган U-20 Жаҳон чемпионатига тайёргарлик доирасидаги сўнгги йиғинни ўтказмоқда.
Киритилди: 19:09, 16.05.2015. Ўқилди: 5616 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Бугун Қозоғистонда 12-тур ўйинлари доирасида "Ордабаси" ўз майдонида "Шахтёр"ни қабул қилди.
Киритилди: 18:57, 16.05.2015. Ўқилди: 3578 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 9-турида мусобақа пешқадами "Нефтчи" Тошкентда "Пахтакор" меҳмони бўлади. Ўйин 19:00да старт олади.
Киритилди: 18:13, 16.05.2015. Ўқилди: 5095 марта. Фикрлар сони: 30 та.
Киритилди: 18:00, 16.05.2015. Ўқилди: 5901 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Кеча Олий лига 9-тур ўйинлари "Насаф" - "Металлург" (0:1), "Олмалиқ" -"Локомотив" (2:2) ва "Бунёдкор" - "Машъал" (4:0) учрашувлари бўлиб ўтган бўлса, бугун мамлакатимизнинг 5та шаҳрида тур учрашувлари давом эттирилади.
Киритилди: 15:57, 16.05.2015. Ўқилди: 5371 марта. Фикрлар сони: 11 та.
16 май, шанба куни "Пахтакор" олий лиганинг энг тарихий қарама-қаршилигида "Нефтчи"ни қабул қилади.
Киритилди: 14:22, 16.05.2015. Ўқилди: 3845 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Кеча Эрон чемпионатининг 30-тур ўйинлари бўлиб ўтди ва мавсум ўз ниҳоясига етди. Фозил Мусаев шарафини ҳимоя қилган "Сепоҳон" мамлакат чемпиони унвонини қўлга киритди.
Киритилди: 09:15, 16.05.2015. Ўқилди: 5851 марта. Фикрлар сони: 12 та.