"Навбаҳор" эртага ўқув-йиғин машғулотларининг иккинчи қисмини ўтказиш учун Тошкентга йўл олади. Аввал хабар бериб ўтганимиздек, футболчиларимиз пойтахтда 28 июлга қадар шуғулланишади.
Киритилди: 18:21, 19.07.2013. Ўқилди: 3677 марта. Фикрлар сони: 6 та.
14 июлдан иккинчи даврага тайёргарлик кўришни бошлаган "Навбаҳор" аъзолари ҳафта охирига қадар Наманганда шуғулланишади. Дастлабки кунги машғулот олдидан футболчиларга мураббийлар штабида иш бошлаган Роберт Гай таништирилди.
Киритилди: 17:48, 15.07.2013. Ўқилди: 4800 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Давралар оралиғида «Навбаҳор» мураббийлар штабида катта ўзгаришлар рўй беради. Мавсумнинг биринчи ярмида бош мураббий вазифасини бажарган Мустафо Байрамов катта мураббий Усмон Асқаралиев жамоадан кетгач аксарият ҳолларда ёлғизланиб қолди.
Киритилди: 10:56, 13.07.2013. Ўқилди: 3655 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Мамлакат чемпионатининг 13-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Металлург” учрашувидан кейин футболчиларимиз қисқа муддатлик таътилга чиқишганди. Гарчи иккинчи даврани бошланишига деярли бир ой вақт бўлсада, жамоаларни машғулотларда иштирок этиши барчага маълум.
Киритилди: 09:10, 10.07.2013. Ўқилди: 4607 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Навбатдаги турга жиддий тайёгарлик кўраётган “Навбаҳор” жамоаси бугун ҳам машғулот ўтказди. Мураббийлар футболчиларни ўйин амалиёти билан таъминлаш мақсадида икки тарафлама назорат учрашуви ташкил қилишди.
Киритилди: 23:14, 15.06.2013. Ўқилди: 3310 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ушбу хафта бошидан бошлаб “Навбаҳор” 11 турдан ўрин олган Ғузорнинг “Шўртан” жамоасига қарши учрашувга тайёргарлик кўришни бошлади.
Киритилди: 08:02, 13.06.2013. Ўқилди: 3773 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Гарчи "Навбаҳор" бу йилги мавсумни омадсиз бошлаган бўлсада, жамоа тезда ўзини ўнглаб олишга муваффақ бўлди.
Киритилди: 09:04, 13.05.2013. Ўқилди: 4391 марта. Фикрлар сони: 11 та.
"Навбаҳор" Олий лиганинг 6-турида мавсумдаги иккинчи ғалабасини тантана қилиб, барчамизни бирдек хурсанд этди. 3:0 ҳисобидаги ғалабани кўрмаганимизга ҳам кўп бўлган экан.
Киритилди: 09:00, 22.04.2013. Ўқилди: 5221 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Хабарингиз бор, "Навбаҳор"-"Локомотив" (1:1) учрашувидан аввал "лочинлар" мураббийи Усмон Асқаралиевнинг соғлиғи ёмонлашгани боис шифохонада даволанаётган эди.
Киритилди: 14:58, 17.04.2013. Ўқилди: 4362 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кеча жондан азиз бўлган жамоамиз — "Навбаҳор" жорий мавсумдаги дастлабки ғалабасини қўлга киритган ҳолда барча-барчамизни хурсанд этди.
Киритилди: 10:16, 15.04.2013. Ўқилди: 6787 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Хабарингиз бор, "Навбаҳор" эртага Зарафшонда "Қизилқум" билан 5-тур доирасидаги учрашувни ўтказади.
Киритилди: 12:09, 13.04.2013. Ўқилди: 4137 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Хабарингиз бор, 14 апрель санасида "Навбаҳор"ни сафарда "Қизилқум" билан учрашув кутиб турибди. Ушбу баҳсга "лочинлар" қаттиқ тайёргарлик кўришмоқда.
Киритилди: 11:18, 10.04.2013. Ўқилди: 4357 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ассалому алайкум Lochinlar.UZ сайти ўқувчилари, "Навбаҳор" клуби раҳбарлари ва азиз мухлислар!
Киритилди: 07:58, 08.04.2013. Ўқилди: 4614 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кечаги мағлубиятдан кейин жуда кўплаб фикр билдирилди. Асл "Навбаҳор" мухлислари ҳали бери бундан ўзларига кела олмасалар керак.
Киритилди: 11:40, 01.04.2013. Ўқилди: 4335 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Кеча "Навбаҳор" клуби раҳбарлари ўртасида мажлис бўлиб ўтди. Мажлис ўтказишдан асосий мақсад - Усмон Асқаралиевнинг клубдаги тақдирига аниқлик киритиш эди.
Киритилди: 10:57, 01.04.2013. Ўқилди: 4278 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лиганинг кетма-кетма 3 та учрашувида мағлуб бўлиб, мусобақа жадвалида сўнгги поғонани эгаллаб турган "Навбаҳор"да мураббий ўзгариши мумкин.
Киритилди: 10:26, 31.03.2013. Ўқилди: 4394 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Наманганнинг «Навбаҳор» клуби жорий мавсуми муваффақиятсиз бошлаб, сафарда «Пахтакор» (1-тур, 0:2) ва «Сўғдиёна» (3-тур, 0:2)га имкониятни бой берди.
Киритилди: 15:41, 28.03.2013. Ўқилди: 4434 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кечаги мағлубиятдан сўнг "Навбаҳор"га мавсумдаги илк очкони қўлга киритиш ҳали бери насиб қилмайдиганга ўхшаб қолмоқда...
Киритилди: 11:06, 18.03.2013. Ўқилди: 4042 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Усмон Асқаралиев олиб борган "Навбаҳор" машғулотларини бевосита стадионда кузатишимиз жараёнида, Мустафо Байрамов билан суҳбатлашишга эришдик. Айтиш лозимки, “Навбаҳор” ва Байрамов.
Киритилди: 15:17, 03.03.2013. Ўқилди: 4131 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Наманган аҳли футболни жуда севиб ардоқлайди. Ушбу вилоят Ўзбек футболида аълоҳида ўринга эга десак муболаға бўлмайди.
Киритилди: 09:25, 03.03.2013. Ўқилди: 4517 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Барча жамоалар ПФЛ га сўнгги заявкаларни куни кеча топшириб бўлишди. Эътиборингизга, "Навбаҳор"нинг янги мавсум учун топширган заявкасини ҳавола этамиз.
Киритилди: 12:08, 02.03.2013. Ўқилди: 4607 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Тошкентда йиғин ўтказаётган "Навбаҳор" таркибига кеча Леонид Кошелев қўшилди. Машғулотларда Абдураззоқ Жўраев ва Леонид Кошелевлар иштирок этишди.
Киритилди: 09:27, 26.02.2013. Ўқилди: 3811 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўтган мавсумда "Навбаҳор" тўпурари бўлган қўқонлик футболчи Собир Ҳамидовнинг кейинги фаолиятига аниқлик киритилди.
Киритилди: 09:23, 25.02.2013. Ўқилди: 3297 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" жамоаси ўз йиғинларида ўзини кўрсатган футболчилар билан шартномалар тузишни давом эттирмоқда.
Киритилди: 11:13, 21.02.2013. Ўқилди: 4266 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Навбаҳор" иккинчи йиғин доирасидаги сўнгги ўйиннни ўтказди. "Гулистон"га қарши кечган учрашувда ҳам мураббийлар таркибдаги бор футболчилар хизматидан фойдаланишни маъқул деб топишди.
Киритилди: 22:09, 20.02.2013. Ўқилди: 3625 марта. Фикрлар сони: 1 та.