Бўлим: ЎЗБЕК ФУТБОЛИ
Пролигада тўртинчи давлат университети тўп тепади — «ТерДУ»
Термиз давлат университети қошида ташкил этилган «ТерДУ» клуби иштирокини Пролигада давом эттиради. Университет ректори Абдуқодир Тошқулов ташаббуси билан клуб энди нисбатан каттароқ Лигада иштирок этади.
Назорат ўйини. «Нефтчи» «Динамо Батуми»ни йирик ҳисобда мағлуб этди, Перица дебют голини урди
Иван Йосович: «Металлург» қисқа вақт ичида Суперлигага қайтишига ишонаман»
Аввал хабар берганимиздек, "Металлург" клубининг Иван Йосович билан боғлиқ вазияти ижобий ҳал этилди.
«ОКМК» футбол академияси тажрибали мутахассис билан ҳамкорликни давом эттиради
Бугунги кунда «ОКМК» профессионал футбол клуби нафақат Суперлигадаги барқарор иштироки, балки ўзбек футболининг келажагига хизмат қилувчи пойдевори ҳамда ёшлар билан ишлашнинг ўзига хос методикаси билан жамоатчилик эътиборида бўлиб турибди.
Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси бош мураббийи Литвада "Энг яхши аёл мураббийи" совринини олди
Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси бош мураббийи Котрина Кулбите 2025 йил якунларига кўра Литвада "Энг яхши аёл мураббийи" деб эътироф этилди.
Киритилди: 18:22, 10.02.2026. Ўқилди: 702 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ҳусниддин Алиқуловнинг жарроҳлик амалиёти муваффақиятли ўтди
Киритилди: 14:07, 10.02.2026. Ўқилди: 885 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Ғазалкент» Пролига учун талаб этилган ҳужжатларни расмийлаштирди
ЎзПФЛ: "Металлург" клуби катта футболга расман қайтди
"Металлург" клубига FIFA томонидан қўйилган трансфер таъқиқи олиб ташланди
Киритилди: 12:09, 10.02.2026. Ўқилди: 594 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Zo'r TV телеканали 10-февраль куни Италия кубоги баҳсини жонли трансляция қилади
Вадим Абрамов «Зенит»га қарши ўйин ҳақида ўз фикрларини билдирди
Киритилди: 08:09, 10.02.2026. Ўқилди: 2057 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport ва Futbol телеканалларининг 10-февраль кунги кўрсатувлар жадвали
«Андижон» легионери билан шартномани бекор қилганини эълон қилди (фото)
«Ўзбекистонлик қотил». SofaScore Шомуродовни эътироф этди (фото)
Ўзбекистон U-20 Хитой билан дуранг ўйнади
Киритилди: 23:04, 09.02.2026. Ўқилди: 932 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси “Ривожланиш кубоги”да иштирок этади
Киритилди: 18:06, 09.02.2026. Ўқилди: 812 марта. Фикрлар сони: 0 та.
United MFL – янги ташкил қилинган Медиа лига учун қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди
United MFL Media Футбол Лигаси – Ўзбекистонда медиа футбол йўналишини ривожлантириш мақсадида йўлга қўйилган янги лига ҳисобланиб, футболни шунчаки ўйин эмас, балки медиа ва аудитория билан уйғунлашган замонавий спорт формати сифатида шакллантиришни кўзлайди.
Назорат ўйини. "Қизилқум" "Дордой"ни мағлуб этди
Киритилди: 17:08, 09.02.2026. Ўқилди: 762 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎзПФЛ: "Динамо" икки легионерини, "Локомотив" Реимовни рўйхатдан ўтказди (фото)
Ўзбекистонлик ҳакамлар жамоаси Элит Чемпионлар лигасининг марказий ўйинида фаолият олиб боради
Киритилди: 10:00, 09.02.2026. Ўқилди: 1150 марта. Фикрлар сони: 0 та.
АПЛнинг икки клуби январь ойида Абдуқодир Ҳусановни ижарага олмоқчи бўлган — Экрем Конур
Zo'r TV телеканали 9-февраль куни Италия А сериясининг битта ўйинини трансляция қилади
Ўртоқлик ўйини. «Пахтакор» Молдова клуби устидан ғалабага эришди