“Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Сўғдиёна” устози Даврон Файзиев иштирок этди.
Киритилди: 16:44, 05.11.2015. Ўқилди: 2696 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Яқинда Паоло Дибалани Месси мақтаган эди. Ўтган ҳафта россиялик шарҳловчи Василий Уткин ҳам осмонларга олиб чиқди – Дибалани Марадонага ўхшатди. Мессидан сўнг даҳолик таёқчасини шу кичик жуссали йигит олишини тахмин қилди.
Киритилди: 16:33, 05.11.2015. Ўқилди: 8087 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Олий лигада 29-тур ўйинлари якунига етди.
Киритилди: 15:57, 05.11.2015. Ўқилди: 3566 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Бахром Норсафаров бошчилигидаги Ўзбекистон U-16 аёллар терма жамоаси Хитойда бўлиб ўтаётган Осиё чемпионатидги дастлабки ўйинда Японияга мағлуб бўлди
Киритилди: 16:22, 05.11.2015. Ўқилди: 6664 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун аскиячиларимиз яшил майдон узра қўшиқлар пайровини олиб боришади. Астагина уларнинг ёнига келамиз. Жимгина қулоқ тутамиз.
Киритилди: 16:09, 05.11.2015. Ўқилди: 3567 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига доирасида 5та ўйин билан бугун бўлиб ўтади ва 29-турга якун ясалади. Учрашувлар натижаларини онлайн равишда эътиборингизга ҳавола қиламиз.
Киритилди: 13:41, 05.11.2015. Ўқилди: 2513 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Хабарингиз бор, олий лигамизнинг сўнгги 2та тури «Қўқон-1912» клуби учун жуда омадли келди. Қўқонликлар аввалига ўз майдонларида «Металлург»ни мағлуб этишди.
Киритилди: 13:06, 05.11.2015. Ўқилди: 3133 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси декабрь ойида Беларусь терма жамоаси билан икки бора ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Киритилди: 12:17, 05.11.2015. Ўқилди: 1985 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лигада сўнгги турлар анча ҳаяжонли баҳсларга бой бўлмоқда.
Киритилди: 12:10, 05.11.2015. Ўқилди: 2149 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хориж миллий чемпионатларида фаолият олиб бораётган ўзбекистонлик футболчилар учун ўтган ҳафта анча самарали ва муваффақиятли кечди. Қуйида берилаётган шарҳимиз ва жадвалдаги маълумотлар орқали бунга ўзингиз ҳам ишонч ҳосил қиласиз.
Киритилди: 12:08, 05.11.2015. Ўқилди: 2503 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" кеча Олий лиганинг 29-тур баҳсини "Локомотив"га қарши ўтказди. Ушбу учрашувдан сўнг жамоамиз аъзолари 10 кунлик таътилга чиқди.
Киритилди: 12:06, 05.11.2015. Ўқилди: 2923 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча бўлиб ўтган учрашувнинг 54 дақиқасида ўз дарвозасидан биринчи марта тўп ўтказиб юборишга мажбур бўлди.
Киритилди: 11:57, 05.11.2015. Ўқилди: 2783 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Қарши шаҳридаги “Марказий” стадионда олий лига 29-турининг марказий учрашуви бўлиб ўтди, унда “Насаф” ва “Пахтакор” жамоалари ўзаро баҳс олиб боришди.
Киритилди: 07:52, 05.11.2015. Ўқилди: 3607 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олмалиқ шаҳрига сафар уюштирган “Бунёдкор” сафарда дуранг натижа қайд этди.
Киритилди: 23:21, 04.11.2015. Ўқилди: 2235 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Олмалиқ” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида олмалиқликлар устози Игорь Шквирин иштирок этди.
Киритилди: 23:20, 04.11.2015. Ўқилди: 3086 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Муҳтарам муштарийлар. Эртага, 5 ноябрь куни "Чемпион-плюс" газетасининг №11 сонини юртимиздаги барча матбуот тарқатувчи шохобчалар ва хусусий тарқатувчилардан харид қилишингиз мумкин.
Киритилди: 22:38, 04.11.2015. Ўқилди: 5683 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Чемпионатда қолган икки турда барча жамоалар яхши натижаларни кўрсатишга харакат қиладилар.
Киритилди: 18:02, 04.11.2015. Ўқилди: 3344 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Олий лига 29-турида ўрин олган "Олмалиқ" ва "Бунёдкор" баҳсидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида "қалдирғочлар" раҳбари Бахтиёр Бобоев қатнашди дея хабар беради "Бунёдкор" расмий твиттери.
Киритилди: 17:58, 04.11.2015. Ўқилди: 3195 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лига 29-турида "Олмалиқ" ўз майдонида "Бунёдкор" билан дуранг қайд этди. Мазкур баҳсдан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида олмалиқликлар устози Игорь Шквирин қатнашиб, ўйин ҳақида қуйидагича фикр билдирди, дея хабар беради пойтахтликлар расмий твиттери.
Киритилди: 17:55, 04.11.2015. Ўқилди: 2771 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Учрашув якунлангач ҳар икки жамоа устозлари иштирокида матбуот анжумани ташкил этилди. Унда дастлаб меҳмон жамоа устози Александр Хомяков қатнашди.
Киритилди: 17:52, 04.11.2015. Ўқилди: 3123 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Учрашув якунлангач ҳар икки жамоа устозлари иштирокида матбуот анжумани ташкил этилди. Унинг иккинчи қисмида “Локомотив” жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчи Андрей Микляев журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 17:47, 04.11.2015. Ўқилди: 3259 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Шундан қилиб, кўплаб вазиятлардан фойдалана олмаслик оқибатида ўринбосарларимиз ўз майдонимизда ўтган ушбу мавсумдаги сўнгги учрашувда қимматли икки очкодан маҳрум бўлишди.
Киритилди: 17:34, 04.11.2015. Ўқилди: 2819 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Насаф” жамоаси бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этиб, ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 16:46, 04.11.2015. Ўқилди: 5083 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” – “Пахтакор” 0:1 учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди. Матбуот анжуманининг дастлабки қисмида “Пахтакор” жамоаси мураббийи Нўъмон Ҳасанов ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашиб, журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 16:43, 04.11.2015. Ўқилди: 5030 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон Олий лигасининг 29-туридан ўрин олган етакчи жамоалари иштирокидаги 3та ўйин якунланди.
Киритилди: 15:54, 04.11.2015. Ўқилди: 5165 марта. Фикрлар сони: 8 та.