Киритилди: 14:22, 16.05.2015. Ўқилди: 3845 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Кеча Эрон чемпионатининг 30-тур ўйинлари бўлиб ўтди ва мавсум ўз ниҳоясига етди. Фозил Мусаев шарафини ҳимоя қилган "Сепоҳон" мамлакат чемпиони унвонини қўлга киритди.
Киритилди: 09:15, 16.05.2015. Ўқилди: 5851 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги Ўзбекистон U-20 терма жамоаси Тошкентдаги сўнгги йиғин доирасида пойтахтнинг “Оқтепа” клуби билан ўртоқлик учрашуви ўтказди.
Киритилди: 07:49, 16.05.2015. Ўқилди: 4446 марта. Фикрлар сони: 8 та.
"Насаф" ва "Металлург" жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Рўзиқул БЕРДИЕВ ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 01:16, 16.05.2015. Ўқилди: 4350 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий лиганинг 9-тур ўйини "Насаф" - "Металлург" (0:1) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида меҳмонлар бош мураббийи Рустам Мирсодиқов иштирок этди
Киритилди: 22:04, 15.05.2015. Ўқилди: 3276 марта. Фикрлар сони: 7 та.
“Бунёдкор” – “Машъал” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 22:02, 15.05.2015. Ўқилди: 2931 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мамлакат миллий чемпионатининг охирги турларида кетма кет очко йўқотишлари боис мухлисларини бироз ранжитган «Металлург» Бекобод аҳлига – металлургчилар куни байрамига ажойиб совғани туҳфа этди.
Киритилди: 21:57, 15.05.2015. Ўқилди: 4306 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Бунёдкор” – “Машъал” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида мубораклиалар устози қатнашди.
Киритилди: 21:39, 15.05.2015. Ўқилди: 2537 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лига 9-турида “Бунёдкор” Муборакнинг “Машъал” жамоаси устидан 4:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:35, 15.05.2015. Ўқилди: 3617 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, миллий чемпионатимиз олий лигасининг 9-турида Навоийнинг "Қизилқум" жамоаси "Бухоро" футболчилари меҳмони бўлади.
Киритилди: 19:47, 15.05.2015. Ўқилди: 2749 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лиганинг 9-тури доирасида бугун 2та ўйин бўлиб ўтади. Тошкентда "Бунёдкор" ва Қаршидаги "Марказий" стадионда ўйинлар бошланиш арафасида.
Киритилди: 18:04, 15.05.2015. Ўқилди: 6832 марта. Фикрлар сони: 36 та.
"Реал" клуби тарбияланувчиси ҳисобланган Альваро Мората ўтган йили ёзда "Ювентус"га 20 миллион еврога сотиб юборилганди.
Киритилди: 16:34, 15.05.2015. Ўқилди: 10693 марта. Фикрлар сони: 21 та.