Янги мавсумга тайёргарликни Анталияда давом эттираётган «Локомотив» йиғин доирасидаги тўртинчи назорат учрашувида қатнашди.
Ўз фаолиятини қайта тиклаб, машғулотларда иштирок этаётган «Металлург» футбол клуби илк назорат баҳсини «Локомотив» U21 жамоасига қарши ўтказди.
«Андижон» кеча Украинанинг номдор ва тажрибали «Заря» клубига қарши ўртоқлик учрашувида 0:0 ҳисобида дуранг қайд этди.
Бугун, 5 феврал куни «Динамо» жамоаси Тошкентда Нукуснинг «Арал» клубига қарши майдонга тушди.
«Сўғдиёна» Туркияда олиб борилаётган йиғин доирасида Қозоғистон Биринчи лигаси аъзоси "Алтай" жамоасига қарши назорат учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 10:13, 05.02.2026. Ўқилди: 639 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга пухта ҳозирлик кўраётган «Бухоро»нинг Туркиядаги йиғини доирасида ўтказадиган халқаро ўртоқлик учрашувлар санасида ўзгариш юз берди.
ОКМК профессионал футбол клуби янги мавсумга тайёргарлик кўриш ва иккинчи хорижий йиғинини ўтказиш мақсадида Туркиянинг Анталия шаҳрига йўл олди.
Янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган «Локомотив» Туркиядаги иккинчи назорат ўйинини ўтказди.
Анталия шаҳрида «Андижон» футбол клуби раҳбарияти ҳамда фан-клубимиз раиси «Анталияспор» клуби раҳбарияти ва уларнинг фан-клуб раиси билан учрашув ўтказди.
"Андижон" бош мураббийи Самвел Бабаян кеча “Шахтёр”га қарши бўлиб ўтган, аммо якунига етмай қолган баҳс борасида клуб матбуот хизматига шундай деди: