Вадим Абрамов: «Бундай ўйин билан мағлуб бўлмаслигимиз керак эди»
Суперлига 6-туридан ўрин олган "Динамо" – "Олимпик" (0:1) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 10:50, 14.06.2024. Ўқилди: 1212 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Тимур Кападзе: «Терма жамоадаги ўйинлардан сўнг чемпионат учрашувларига қайтиш қийинчиликлар туғдиради»
Суперлиганинг қолдирилган 6-тури доирасидаги «Динамо»-«Олимпик» (0:1) ўйинидан сўнг жамоамиз устози Тимур Кападзе ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:09, 13.06.2024. Ўқилди: 1304 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Рўзиқул Бердиев: «Бу мавсум кам очко жамғариб чемпион бўлиш мумкин»
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Насаф" – "Локомотив" (3:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:23, 03.06.2024. Ўқилди: 3022 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Максим Шацких: «Ҳар қандай жамоа учун Андижонда ўйнаш қийин»
«Андижон» – «Пахтакор» (1:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг дастлабки қисмида меҳмонлар бош мураббийи Максим Шацких журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 00:44, 03.06.2024. Ўқилди: 1553 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ёрқин Назаров: "Иккита голни ўзимизга ўзимиз олиб келдик"
Суперлиганинг 10-тур доирасида бўлиб ўтган "Насаф" - "Локомотив" (3:0) жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейин "темирйўлчилар" бош мураббийи Ёрқин Назаров учрашув ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:26, 02.06.2024. Ўқилди: 1404 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Илёс Зейтуллаев: "Вазиятга реал қараш керак, биз лигада қолиш учун курашяпмиз"
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Бунёдкор" – "Нефтчи" (0:3) учрашувидан сўнг мезбонлар мураббийи Илёс Зейтуллаев ўз фикрларин билдириб ўтди.
Киритилди: 02:45, 02.06.2024. Ўқилди: 993 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Виталий Левченко: "Жамоада ички муаммолар бор"
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Бунёдкор" – "Нефтчи" (0:3) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Виталий Левченко ўз фикрларин билдириб ўтди.
Киритилди: 02:43, 02.06.2024. Ўқилди: 1088 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Веско Стешевич: "Дастлабки 25 дақиқаликда ўзимизга ўхшамадик"
Суперлига 10-туридан ўрин олган ОКМК – "Металлург" (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Веско Стешевич ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 07:01, 01.06.2024. Ўқилди: 468 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Миржалол Қосимов: "Дербида ҳақли ғалабага эришдик"
Суперлига 10-туридан ўрин олган ОКМК – "Металлург" (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:59, 01.06.2024. Ўқилди: 429 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Сўғдиёна" мураббийи: "Бугун ўйинимиз чиқмади"
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Сурхон" – "Сўғдиёна" (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар мураббийи Улуғбек Боқиев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:58, 01.06.2024. Ўқилди: 540 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Февзи Давлетов: "Учрашувга тайёрланишга вақтимиз камроқ бўлган эди"
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Сурхон" – "Сўғдиёна" (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Февзи Давлетов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:55, 01.06.2024. Ўқилди: 672 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жамшид Саидов: "Барча беллашувларни сафарда ўтказяпмиз"
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Динамо" – "Қизилқум" (2:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Жамшид Саидов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 08:12, 31.05.2024. Ўқилди: 632 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Вадим Абрамов: "Омадимиз келди"
Суперлига 10-турида ўз майдонида "Қизилқум" устидан ғалаба қозонган "Динамо" клуби бош мураббийи Вадим Абрамов ғалаба ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 08:10, 31.05.2024. Ўқилди: 673 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Самвел Бабаян: "Бугун чемпионатдаги энг яхши ўйинимизни ўтказдик"
Суперлига 10-турида ўз майдонида "Олимпик" билан дуранг ўйнаган "Навбаҳор" клуби устози Самвел Бабаян ўйин ҳақида ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 08:08, 31.05.2024. Ўқилди: 696 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Тимур Кападзе: "Биз охиригача курашдик"
Суперлига 10-туридан ўрин олган "Навбаҳор" – "Олимпик" (0:0) ўйинидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Тимур Кападзе ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 08:05, 31.05.2024. Ўқилди: 637 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Февзи Давлетов: «Танаффусдан сўнг ўйинимиз ёмонлашди»
Суперлигада 9-туридан ўрин олган "Локомотив" – "Сурхон" (1:1) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Февзи Давлетов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:46, 28.05.2024. Ўқилди: 608 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ёрқин Назаров: "Шундай ўйинлар кўпаяверсин"
Суперлиганинг 9-тури доирасида бўлиб ўтган "Локомотив" - "Сурхон" ўйинидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманида "темирйўлчилар" бош мураббийи Ёрқин Назаров иштирок этди.
Киритилди: 22:24, 27.05.2024. Ўқилди: 1003 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Илёс Зейтуллаев: «Биринчи голдан сўнг ўзимизни йўқотиб қўйдик»
Суперлига 9-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" – "Бунёдкор" (4:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Илёс Зейтуллаев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:27, 27.05.2024. Ўқилди: 750 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Виталий Левченко: «Учрашув охирида юракни ховучлаб ўтирдик»
Суперлига 9-туридан ўрин олган "Нефтчи" – ОКМК (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Виталий Левченко матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:24, 27.05.2024. Ўқилди: 914 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Миржалол Қосимов: «Бу ўйин футболнинг безаги бўлди»
Суперлига 9-туридан ўрин олган «Нефтчи» – ОКМК (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 05:21, 27.05.2024. Ўқилди: 7177 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Иван Бошкович: «Даража ва индивидуал маҳорат кўп эпизодларни бизнинг фойдамизга ҳал қилди»
Киритилди: 23:29, 26.05.2024. Ўқилди: 965 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Максим Шацких: "Биринчи бўлимдаёқ иккита тўп киритишимиз зарур эди"
Киритилди: 07:17, 26.05.2024. Ўқилди: 1148 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Вадим Абрамов: "Икки очко йўқотдик"
Киритилди: 07:15, 26.05.2024. Ўқилди: 758 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жамшид Саидов: "Марказий ҳимоячиларимизнинг ҳаракатларидан норозиман"
Киритилди: 07:14, 26.05.2024. Ўқилди: 683 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Рўзиқул Бердиев: "Суперкубок олдидан ҳимояда муаммоларга дуч келдик"
Киритилди: 07:13, 26.05.2024. Ўқилди: 1486 марта. Фикрлар сони: 0 та.