Суперлига 5-туридан ўрин олган "Сурхон" ҳамда ОКМК (2:1) жамоалари ўртасидаги баҳсдан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 00:04, 07.04.2024. Ўқилди: 1042 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 5-турида ОКМКни мағлуб этган "Сурхон" клуби бош мураббийи Февзи Давлетов ғалаба ҳақида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 00:02, 07.04.2024. Ўқилди: 772 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 5-турида ўз уйида "Қизилқум"ни кичик ҳисобда мағлуб этган "Сўғдиёна" клуби бош мураббийи Иван Бошкович ғалаба ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 00:23, 06.04.2024. Ўқилди: 706 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 5-турида сафарда «Бунёдкор» билан дуранг ўйнаган "Динамо" клуби бош мураббийи Вадим Абрамов дуранг ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 23:59, 05.04.2024. Ўқилди: 1556 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” - “Қизилқум” (1:0) учрашувидан сўнг навоийликлар бош мураббийи Жамшид Саидов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:27, 05.04.2024. Ўқилди: 1065 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган “Бунёдкор” – “Динамо” учрашувидан сўнг "қалдирғочлар" устози Анвар Ғофуров ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 23:03, 05.04.2024. Ўқилди: 940 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 5-турида сафарда Локомотивни мағлуб этган Андижон клуби бош мураббийи Александр Хомяков ғалаба ҳақида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 23:48, 04.04.2024. Ўқилди: 1915 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Локомотив" клуби бош мураббийи Александр Стоймирович Суперлиганинг 5-тури доирасида бўлиб ўтган "Андижон"га қарши ўйин борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:15, 04.04.2024. Ўқилди: 2729 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Андижон” чемпионатнинг 4-турида ўз майдонида “Насаф” билан учрашувда 1:1 ҳисобида дуранг ўйнаганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 23:21, 01.04.2024. Ўқилди: 1094 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Сурхон" (2:2) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Февзи Давлетов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 04:27, 01.04.2024. Ўқилди: 1462 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 4-турида ўз майдонида "Сурхон" билан дуранг ўйнаган "Навбаҳор" клуби устози Самвел Бабаян дуранг ҳақида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 04:24, 01.04.2024. Ўқилди: 2490 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган "Олимпик" - "Нефтчи" (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Тимур Кападзе ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 04:22, 01.04.2024. Ўқилди: 1492 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 4-турида сафарда "Олимпик" клубига мағлуб бўлган "Нефтчи" клуби бош мураббийи Виталий Левченко мағлубият сабаблари, Туроповнинг йўқлиги, Тошмирзаев ва чемпионат баҳсларида юзага келган ҳолат ҳақида гапирди.
Киритилди: 04:19, 01.04.2024. Ўқилди: 1453 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган "Пахтакор" – "Сўғдиёна" (2:3) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Максим Шацких ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 04:28, 31.03.2024. Ўқилди: 954 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган "Пахтакор" – "Сўғдиёна" (2:3) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Иван Бошкович ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 04:26, 31.03.2024. Ўқилди: 603 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Андижон» – «Насаф» (1:1) учрашувидан кейин ташкил қилинган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 23:10, 30.03.2024. Ўқилди: 1561 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон” – “Насаф” (1:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Бургутлар” бош мураббийи Александр Хомяков қатнашди.
Киритилди: 22:40, 30.03.2024. Ўқилди: 1212 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган ОКМК – "Бунёдкор" (1:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:45, 29.03.2024. Ўқилди: 700 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган ОКМК – "Бунёдкор" (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Анвар Ғофуров ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:43, 29.03.2024. Ўқилди: 722 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 4-туридан ўрин олган «Қизилқум» – «Локомотив» (0:0) учрашувидин сўнг мезбонлар бош мураббийи Жамшид Саидов матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 23:34, 29.03.2024. Ўқилди: 803 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Локомотив" бош мураббийи Александр Стоймирович Суперлиганинг 4-тури доирасида бўлиб ўтган "Қизилқум"га қарши ўйин борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:54, 29.03.2024. Ўқилди: 1358 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 04:01, 29.03.2024. Ўқилди: 609 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 4-турида "Металлург"ни мағлубиятга учратган "Динамо" клуби устози Вадим Абрамов ғалаба ҳақида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 04:00, 29.03.2024. Ўқилди: 4885 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 3-туридан ўрин олган ОКМК – "Динамо" (3:1) ўйинидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 00:16, 18.03.2024. Ўқилди: 794 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 3-турида меҳмонда ОКМКга мағлуб бўлган "Динамо" клуби бош мураббийи Вадим Абрамов мағлубият, Кожонинг алмаштирилиши, қийин вазиятга қарамай жамоа ўйинида ижобий жиҳатлар борлиги ва кейинги ўйинлар ҳақида гапирди.
Киритилди: 23:39, 17.03.2024. Ўқилди: 1050 марта. Фикрлар сони: 0 та.