19 март куни Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААга жўнаб кетиш олдидан Тошкентдаги «ЖАР» стадионида машғулот ўтказди. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 23:04, 19.03.2013. Ўқилди: 10243 марта. Фикрлар сони: 23 та.
26 март куни миллий терма жамоамизни жуда муҳим ўйин кутиб турибди. Жахон чемпионати саралашининг Ливанга карши ўйини амалда кўп нарсани ҳал қилиши мумкин.
Киритилди: 14:24, 19.03.2013. Ўқилди: 16106 марта. Фикрлар сони: 116 та.
26 март куни ўтказиладиган Ўзбекистон – Ливан ўйинига чиқарилган 28 минг 300 дона чиптанинг 6 мингтаси 18 март куни сотиб бўлинди. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати твиттери хабар тарқатди.
Киритилди: 02:27, 19.03.2013. Ўқилди: 9056 марта. Фикрлар сони: 53 та.
Ўтган ҳафта Ўзбекистон миллий жамоаси сардори Сервер Жепаров «Сеонгнам Ильва Чунма» клубининг тўлақонли аъзосига айланганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 11:07, 18.03.2013. Ўқилди: 7886 марта. Фикрлар сони: 37 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси март ойининг сўнгги ҳафтасида ўтказадиган икки учрашувида иштирок этиши мумкин бўлган футболчилар рўйхати маълум бўлиб улгурди. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати хабар тарқатди.
Киритилди: 15:29, 14.03.2013. Ўқилди: 18058 марта. Фикрлар сони: 88 та.
Хабарингиз бор, 26 март куни Миллий терма жамоамиз 2014 йилда бўлиб ўтадиган Жаҳон Чемпионати саралаш баҳслари доирасида Ливан терма жамоасига қарши майдонга чиқади.
Киритилди: 21:22, 11.03.2013. Ўқилди: 7448 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг сўнги йиллардаги асосий дарвозабони Игнатий Нестеров Гонгконг терма жамоасига қарши ўтказилган ўйинда, расмий ўйинлардаги “қуруқ” серия, яъни ўз дарвозаси даҳлсизлигини сақлаб қолиш бўйича бўйича рекордни янгилади.
Киритилди: 22:11, 06.02.2013. Ўқилди: 7561 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Киритилди: 08:32, 06.02.2013. Ўқилди: 4810 марта. Фикрлар сони: 23 та.
5 февраль куни «Пахтакор» марказий стадионида Ўзбекистон ҳамда Гонгконг миллий терма жамоалари ўз машғулотларини ўтказишди. Бу ҳақда ЎФФ матбуот хизмати хабар тарқатди.
Киритилди: 00:18, 06.02.2013. Ўқилди: 8119 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 4 февраль куни «Пахтакор» марказий стадионида машғулотлар ўтказди. Худди шу куни Гонгконг терма жамоаси ЎФФ сунъий қопламали майдонида шуғулланди.
Киритилди: 20:20, 04.02.2013. Ўқилди: 5271 марта. Фикрлар сони: 11 та.
2013 йил 6 февраль куни Тошкентда Ўзбекистон миллий терма жамоамиз ўзининг жорий йилдаги биринчи расмий ўйинини Осиё кубоги-2015 саралаш босқичида Гонконг терма жамоасига қарши ўйин билан бошлайди.
Киритилди: 10:53, 04.02.2013. Ўқилди: 7370 марта. Фикрлар сони: 31 та.
Киритилди: 08:50, 02.02.2013. Ўқилди: 3716 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:59, 01.02.2013. Ўқилди: 3772 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 22:42, 01.02.2013. Ўқилди: 4205 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 22:39, 01.02.2013. Ўқилди: 4193 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 18:42, 31.01.2013. Ўқилди: 5137 марта. Фикрлар сони: 7 та.